Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, hiç kimse ile küs kalmamaya ve her kimle aranızda gerginlik varsa tatlıya bağlanmasına yorumlanır. Bir süredir öfke duyduğunuz ve kızdığınız birine karşı öfkeniz diner. O kişiden beklediğinizin dışında hal hareketler görebilirsiniz ve yanılabilirsiniz. Bilmediğiniz ya da yanlış anladığınız şeyler yüzünden o kişiye karşı öfke duyduğunuz ortaya çıkar ve iyi niyeti anlaşılır. Karşı tarafı affedebilirsiniz. Rüyada kavga ettiğini görmek, aynı zamanda birinin yüzüne söylemek istediğiniz şeyler o kişiye söyleyememek şeklinde yorumlanır. Çok kırgın olduğunuz ve sebebini bilmediğiniz şeyler yüzünden size tepki gösteren biri varsa asıl niyeti anlaşılır. İkili ilişkilerde çıkan sorunların altındaki asıl sebepler anlaşılır. Karşı tarafa hak verilebilir. Mesela sizinle görüşmek istemiyorsa asıl sebebi anlaşılır. Rüyada elinde silahla kavga ettiğini görmek, pek çok insanı kıskandıracak başarılara yorumlanır. Mücadelenizde artık sona varılır ve mesleğinizde şan şöhret kazanabilirsiniz.

Rüyada biriyle kavga etmek, başkaları ile yaşanan fikir çatışmalarının ve görüş ayrılıklarının son bulacağına yorumlanır. Fikri değişmesi zor birinin fikrini değiştirebilir ve o kişinin tabularını yıkmayı başarabilirsiniz. Örneğin evlenmek isteyip de ailesini ikna edemeyenler de sonunda ikna edebilirler. Rüyada birini tartaklamak, birine gerçekleri söylemek zorunda kalmaya yorumlanır. Her ne kadar sizi kötü bileceğinden korksanız da bir yakınınızı hataya düşmemesi için başarısızlığını veya aldığı yanlış kararları söylemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Ailenizden gizlediğiniz derdinizi kederinizi yakında annenize anlatıp paylaşmaya yorumlanır. Yaşadığınız sorunları annenize anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada ölmüş anne ile kavga etmek, iç sıkıntılardan ve manevi huzursuzluktan kurtulmaya yorumlanır. Keşke denilen bir şey kalmaz.

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Ailenizde kardeşleriniz veya anne babanız işe fikri ayrılıkların ve çatışmanın artmasına yorumlanır. Bir türlü onay vermedikleri bir şeyde daha da inatlaşabilirler ve kestirip atabilirler. Rüyada ölmüş baba ile kavga ettiğini görmek, hane içerisinde sizinle uğraşan veya mağdur eden kişilerin pişman duyup vicdan azabı çekeceklerine yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Sevdiğiniz insanı kıskandığınız birileri varsa aradan çekilirler. Onu kıskandığınız kişiler ile artık fazla sık görüşmeyebilir. İçiniz daha rahat eder. Rüya eski sevgili ile kavga etmek, eski sevgilinin çok pişman olacağına ve geri dönmek için haber yollayıp duracağına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada arkadaşınla kavga ettiğini görmek, arkadaşınızın sizi bir konuda uyarmasına ve bir kişiye karşı dikkatli olmanızı söylemesine yorumlanır. Hayatınıza giren biri hakkında bazı bildiği gerçekleri paylaşabilir. Eğer küs olduğunuz arkadaşınız ise barışabilirsiniz.

Rüyada Akrabayla Kavga Etmek

Hane içerisinde küsleri barıştırmaya ve sevap işlemeye yorumlanır. Hanenizde boşanmak üzere olan bir çiftin de barışmasına vesile olunabilir. Rüyada akraba ile kavga ettiğini görmek, eğer size yapılan haksızlıklar varsa geç de olsa telafisi olacağına yorumlanır.

Rüyada Çocukla Kavga Etmek

Aile içerisinde hanenizde sizden yaşça küçük olan çocuklar varsa sizi örnek aldıklarına yorumlanır. İşiniz veya eğitiminiz ile ilgili sizi rol model alıyor olabilirler. Sizden küçük yaşta bir çocuk eğitimi ile ilgili destek isteyebilir, fikir danışabilir. Bir çocuğa burs da verilebilir.

Rüyada Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sosyal hayatınızda hiç kimse ile küs veya kavgalı kalmamaya yorumlanır. Büyük sıkıntılar tatlıya bağlanır ve gerçekler de ortaya dökülür. Her kime kızdıysanız gönlünüzü alır ve hatasını kabul eder. Sizin beklediğiniz gibi daha da tartışma artmaz, karşı taraf alttan alır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  Merhabalar. Ruyamda bir kuzenimle(kiz) kavga ettigim gordum. Bir konu uzerine kavga etmistik ama hatirlamiyorum. Birden ani sinirlendi ve bana kotu davranmisti, elini kaldirip kakti beni hatta, tokat gibi bisey vurdu sanirim ben ise suskun kaldim. Onun odasinda bulunuyorduk ve bitte boylece. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birinin özür dilemesine yorumlanır.

 2. Sevgi dedi ki:

  Selam. Ruyamda gercek hayatta kavga ettigim arkadasimin(erkek) bana instagramdan yazdigini gordum. Ben ise ona yanit vermedim. Boylede bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle barışmak istemesine yorumlanır.

 3. zeynepnur dedi ki:

  rüyada dersteydim hoca çay içiyordu sonra çay benim sag ayağıma dalmadı fln sonra dersten çıktım kantindeydim bi kız gelip elini ustume sürdü bende ne yapıyorsun diye kavga ettik sonra merdivenlerdeydim ayağım acımıyor ama sakat gibi merdivenleri çıkıyordum. başka bir hocam gördü beni dedi kim yaptı söyle bende kimse yapmadi fln dedim öyle

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya okul arkadşalarınızdan hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 4. Sevgi dedi ki:

  Selam. Ruyamda bir arkadasimla(kiz) sosyal medya uzerinden kavga ettigimi gordum. Bir konu uzerine tartismistik ama tam olarak ne oldugunu unuttum. Ayrica onunla gercek hayatta da kusuz kavga ettik. Bu ne demek?

DMCA.com Protection Status