Rüyada Kızartma Yapmak

Rüyada kızartma yaptığını görmek, mal mülk alıp ya da başka yatırımlar sebebi ile uzun vadeli borca girmeye yorumlanır. Gelecek günlerde yüklü bir kredi çekebilirsiniz. Ya da iş kurmak veya başka sebeplerle borca girilebilir. Kredi ihtiyacı olanalar bankadan kredi çekebilirler. İşsiz olanlar için de başka bir alanda işe girmek ve tecrübeli olmadığınız bir iş yapmak anlamına gelir. Sizi zorlayan sorumluluklar verilebilir. Rüyada yağda kızartma yapmak, aynı zamanda ev içinde masrafların artacağına ve ev masraflarına yetişmekte zorlanmaya yorumlanır. Şu günlerde düğün telaşı ya da başka vesileler ile çeyiz alışverişi yapacak olanlar maddi desteğe ihtiyaç duyabilirler.

Rüyada karışık kızartma yapmak, çalışma hayatında arzu edilen makama büyük uğraşlar ve gayretler sonrasında uğraşmaya yorumlanır. Sizi engelleyen ve önünüze taş koyan insanlar olabilir. İş hayatında yükselmenizi istemeyen kişiler ile mücadele verebilirsiniz. Sizi geride tutmak ve dibe çekmeye çalışan kişiler yüzünden başarılarınız gecikebilir.

Rüyada Patlıcan Kızartma Yapmak

Çok zor ve zahmetli işler ile uğraşmaya yorumlanır. Size çok fazla sorumluluk yükleyen kişiler olabilir. Bu sebeple de kendi isteklerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz.Rüyada patlıcan kızartması yemek, borçlarını ödemekte zorlanmamak ve rahat bir şekilde ödeneceğine yorumlanır. Zamanında tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Patates Kızartma Yapmak

Ticari hayatta başarılı olmaya ve evinize daha çok para getirmeye yorumlanır. Evini geçindiren kişilerin işleri açılır. Rüyada patates kızartması yemek, zorlukları aşmak ve iş hayatında güzle verimli bir döneme girilmesine yorumlanır.

Rüyada Kızartma Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş yükünün ve borçların artması sebebi ile zor bir süreç geçirmeye yorumlanır. Mal mülk sebebi ile girilen borçlar olabilir, geleceğiniz için daha çok fedakarlıkta bulunmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Beyza dedi ki:

  Rüyamda misafirlere acele bir şekilde patlıcan ve kabak kizarttigimi gördüm manası nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 2. Dilsah dedi ki:

  Merhaba rüyamda dolu bir yağda patlıcan, biber kızartıyordum. Cok guzel ve lezzetli görünüyordu. Birde rüyamda dimdik bir yokuştan araba ile çıkıyordum. O kadar dikdiki tepeye yaklaştıkça geri düşeceğim zannediyordum ama düşmeden tepeye çıkıyorum. Tepeye çıkınca bir uçağı iniş yaparken görüyorum. Içindeki insanları görüyorum tekerlek piste deyince alkışlıyorlar. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sorumlulukların azalmasına ve rahata ermeye yorumlanır.

 3. İrem dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir tencerenin içinde biraz yeşil biber kızartması gördüm. Anlamı nedir acaba? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelenen masrafları rahat şekilde karşılamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status