Rüyada Sadaka Vermek

Rüyada sadaka verdiğini görmek, geçmişte yapılan birikimlerin karşılığını almaya ve maddi olarak sıkıntı çekmemeye yorumlanır. Durumunuz eskisinden çok daha iyi bir hale gelebilir. Maddi olarak hem siz hem de aileniz büyük bir ilerleme kaydeder. Özellikle de kendi işini veya aile işini yapan kişilerin işlerinin bereketi artar ve ailelerine çok iyi şartlarda bakarlar. Ailenizin geçimine daha fazla katkınız olabilir. Ailenizde işsiz biri varsa işe girmesinde de yardımınız dokunabilir. Kişi geçmişte yaptığı yatırımların şimdi faydasını görür. Rüyada dilenciye sadaka vermek, size maddi külfet olan biri varsa artık kendi parasını kazanarak size yük olmamasına yorumlanır. Duygularınız ile oynayıp duygu sömürüsü yapan ve kandıran birinin maskesi düşer. Acıdığınız birinin durumunun sizden daha iyi olduğunu öğrenebilirsiniz. Rüyada birinin sadaka istemesi, birine verdiğiniz söz varsa bu sözü tutmaya yorumlanır. Sizden haber bekleyen biri olabilir. Birinin işe girmesine de yardımcı olunabilir.

Rüyada birinin sadaka ver demesi, derdi kederi olan bir insana yardımcı olmaya yorumlanır. Zamanında size yardım eden biri şimdi kendi zor durumda olabilir ve sizin kapınızı çalabilir. Dostlarınıza vefa borcunu ödeyebilirsiniz.

Rüyada Camiye Sadaka Vermek

Bu rüya ilim irfan sahibi insanlar ile bir araya gelmek ve güzel ahlaklı insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Bekar olanların çok temiz kalpli ve dürüst bir talipleri çıkabilir. Hayırlı bir işe de vesile olunabilir.

Rüyada Sadaka Olarak Para Vermek

Maddi durumunuzun günden güne daha iyi olmasına ve rahat etmeye yorumlanır. Kişi zenginliğe ve konfora erişir. Zamanında çok çile çeken ve yoksul olan kişiler maddi durumlarını düzeltebilirler. Eskisine göre kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Rüyada Sadaka Vermemek

Güvendiğiniz bir insan ile aranızda hayal kırklığı  yaşanmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz bir insanın yalanını yakalayabilirsiniz veya emanete ihanet edip sizi  hayal kırıklığına uğratabilir. Güveninizi zedeleyen kişiler olabilir.

Rüyada Sadaka Vermek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, pek çok insana faydalı olacak işler ile uğraşmak ve hayır işlerinde yer almaya yorumlanır. Yakın çevreniz ile ortak hayırlar da işleyebilirsiniz. Çevrenizde derdi kederi olan kimselere yardımınız dokunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. nazli dedi ki:

    meraba ben ruyamda kaynvalidime gordum piriç almiş sadaka için ve dua ediyordu şoyle allahim bu 40 gun uzerime selametle geçisin bu arada kaynanam yaşiyor ve şaci kinalidi ruyada

  2. nazli dedi ki:

    meraba ben kaynanam ruyamda gordum saçini kinaliydi ve pirinç almiş kendi kendini dua ediyordu duasi şoyle allam bu 40 gun uzerimde ğeçsin bende ona bakiyordum kaynanam yaşiyor

DMCA.com Protection Status