Rüyada Metro Kazası Görmek

Rüyada metro kazası görmek, ailede uzakta yaşayan biri varsa o kişiyle bir araya gelmeye ve hasretin biteceğine yorumlanır. Eğer memleket özlemi çekiyorsanız yakında memleketinize gidebilir, eş dost akrabayı görüp hasret giderebilirsiniz. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan kişiler yeniden kendi memleketlerinde yaşamaya başlar. Eğer eşiniz başka bir yerde çalışıyorsa iş değişikliği olabilir ve eşiniz ile kavuşabilir, bir çatı altında yaşamaya başlayabilirsiniz. Aile hayatında mutluluklar artar, beklenen müjdeli haberler tez zamanda gelir. Uzun süredir yaşamak istediğiniz yerde sonunda yaşama şansınız olur, sevdiklerinizin yanına gidebilirsiniz.

Rüyada metro kazası olması, başarıya ulaşmak için biraz daha sabırlı olmaya, eğer acele ederseniz sonucunun hüsran olacağına yorumlanır. Eğer bir süredir size baskı yapan kimseler varsa bu kişilerin dolduruşuna gelmemeye gayret edin. Yoksa hata yapabilir ve yüksek meblağ bir borç altına girebilirsiniz. Kişi makam mevkisinin yükselmesi için daha sabırlı olursa sonunda hakkı olanı alır, emekleri ödüllendirilir.

Rüyada Metroya Binip Kaza Yapmak

Çalışmalarınızda zaman kaybı yaşamak, başkaları yüzünden başarıya geç ulaşmaya yorumlanır. Başka insanlardan beklenti içerisine girip ya da verilen sözlerin tutulmaması sebebi ile işleriniz uzayabilir. Planlanandan daha geç bir sürede bazı şeyler hayata geçer. Kişi bazı insanlara güven duyduğu için kendine kızabilir, güvendiğiniz insanların asıl niyeti ortaya çıkar.

Rüyada Metro Kazası Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen iş sözünün zamanında olmamasına ve gecenizi gündüzünüze katıp daha çok çalışmanız gerektiğine yorumlanır. Yoksa plan projeleriniz yarım kalabilir, bu süreçte saçma yollara başvurmanıza sebep olan insanlar da olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Sabiha
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status