Rüyada Ölünün Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin konuşması, yapılacak görüşmelerin sonrasında hayırlı sonuçlanacağına yorumlanır. Gelecek günlerde eş dost akraba ile aranızda önemli konuşmalar geçebilir. Biri ile yüzleşebilirsiniz ve bu kişi ile bir şeyler netleştirmeniz gerekebilir. Zamanında sizin hakkınızı yemiş biri ile de konuşmanız gerekebilir. Rüyada ölen birinin sohbet etmesi, sizinle dertleşmek isteyen birine yorumlanır. Bu yakınınız gelip size içini dökebilir, birlikte dertlerden kurtulursunuz. Sizin arkanızdan bir iş çeviren kişiler varsa da yalan dolan ne varsa gün yüzüne çıkar, kendini affettirmek isteyebilirler.

Rüyada ölü ile sohbet etmek, evinizde hayırlı görüşmeler yapılmasına, ev halkında neşe ve mutluluğa yorumlanır. Uzun süredir görüşemediğiniz ve hasret duyduğunuz insanlar evinize gelebilir. Evinizde hayırlı misafirler ağırlayabilirsiniz. Eğer hane içinde küs olduğunuz ve görüşmediğiniz akrabalarınız varsa aranızı düzeltmek için biri aracı olabilir. İki tarafla da konuşup sizi barıştırmaya kalkabilir. Boşanan eşler için de yeniden görüşmeye başlamak demektir.

Rüyada Ölünün Dirilip Konuştuğunu Görmek

Sağlık solu bir hayat sürmek, hasta olan kişilerin iyileşmesine, sağlıklı ve zinde olmaya yorumlanır. Büyük hastalıklar atlatılır, kişi zor günlerini geride bırakır. Eğer zamanında yaşanan kayıplar varsa geri gelir.

Rüyada Ölünün Telefonla Konuştuğunu Görmek

Gelen bir telefon haberine çok sevinmek, sevdikleriniz adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Sevdikleri ile ayrı kalanlar yeniden bir araya gelirler. Ayrılıklar son bulur, görüşemediğiniz insanlar telefon ile arayarak hal hatırınızı sorabilirler. Gelen telefon haberine çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Konuştuğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden kurtulmak, yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına ve hakkınız olana sahip olacağınıza yorumlanır. Zamanında kalbinizi kıran ve küs olduğunuz birileri varsa barışmak ve kendilerini affettirmek isteyebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

4 Yorum

  1. Hulya
    • admin
  2. Yeter
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status