Rüyada Köpek Dövüşü Görmek

Sıradaki içerik:

Rüyada Köpek Dövüşü Görmek

e
sv

Rüyada Ölünün Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölmüş birinin konuşması, yapılacak görüşmelerin sonrasında hayırlı sonuçlanacağına yorumlanır. Gelecek günlerde eş dost akraba ile aranızda önemli konuşmalar geçebilir. Biri ile yüzleşebilirsiniz ve bu kişi ile bir şeyler netleştirmeniz gerekebilir. Zamanında sizin hakkınızı yemiş biri ile de konuşmanız gerekebilir. Rüyada ölen birinin sohbet etmesi, sizinle dertleşmek isteyen birine yorumlanır. Bu yakınınız gelip size içini dökebilir, birlikte dertlerden kurtulursunuz. Sizin arkanızdan bir iş çeviren kişiler varsa da yalan dolan ne varsa gün yüzüne çıkar, kendini affettirmek isteyebilirler.

Rüyada ölü ile sohbet etmek, evinizde hayırlı görüşmeler yapılmasına, ev halkında neşe ve mutluluğa yorumlanır. Uzun süredir görüşemediğiniz ve hasret duyduğunuz insanlar evinize gelebilir. Evinizde hayırlı misafirler ağırlayabilirsiniz. Eğer hane içinde küs olduğunuz ve görüşmediğiniz akrabalarınız varsa aranızı düzeltmek için biri aracı olabilir. İki tarafla da konuşup sizi barıştırmaya kalkabilir. Boşanan eşler için de yeniden görüşmeye başlamak demektir.

Rüyada Ölünün Dirilip Konuştuğunu Görmek

Sağlık solu bir hayat sürmek, hasta olan kişilerin iyileşmesine, sağlıklı ve zinde olmaya yorumlanır. Büyük hastalıklar atlatılır, kişi zor günlerini geride bırakır. Eğer zamanında yaşanan kayıplar varsa geri gelir.

Rüyada Ölünün Telefonla Konuştuğunu Görmek

Gelen bir telefon haberine çok sevinmek, sevdikleriniz adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Sevdikleri ile ayrı kalanlar yeniden bir araya gelirler. Ayrılıklar son bulur, görüşemediğiniz insanlar telefon ile arayarak hal hatırınızı sorabilirler. Gelen telefon haberine çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Konuştuğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden kurtulmak, yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına ve hakkınız olana sahip olacağınıza yorumlanır. Zamanında kalbinizi kıran ve küs olduğunuz birileri varsa barışmak ve kendilerini affettirmek isteyebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 • avatar
  • Yeter 3 sene önce
  • Rüyamda eşimle okuduğum okula gidiyoruz orda çalışan başörtülü bir kadından amcamın eski eşiyle çektiği resimleri istiyorum kadın tabi diyor ben masanın yanındaki sandalyede oturuyorum eşim kadının yanına gidip oturuyor ve bana beli etirmeden kadına dokunuyor kadında hiç sesini çıkarmıyor hoşuna gidiyor ben bunu görünce sadece 1 tane resmi alıp çantamı hızlıca masanın üzerine vurup gidiyorum tabi eşim anlıyor onları gördüğümü bir birimizden ayrı ayrı yerlerden dışarı çıkıyoruz ben tabi okulun içinde bir kayboluyorum sonra çıkışı buluyorum eşim arabanın içinde beni bekliyor beni görünce bana herkesin içinde bağırıyor ben ağlayarak okulun diğer kapısından çıkıyorum allahım kimse ağladığımı anlamasın diye allahıma yalvarıyorum o sıra yağmur başlıyor ben yağmurun altında ağlaya ağlaya evime gidiyorum eşim beni öyle görünce çekip gidiyor eve sonra en yakın arkadaşına eşimi çok üzdüm başka bir kadına dokunurken gördü bizi çok pişmanım ama eve gelmedi bulamıyorum diye anlatıyor ben ise onları geçip evime gidiyorum ne anlama geliyor

   avatar
   • admin 3 sene önce
   • Bu rüya evinize güzel haberler gelmesine, yarım kalan plan projelerin tamamlanmasına yorumlanır.

 • avatar
  • Hulya 3 sene önce
  • Ruyamda ayni evde esimle evil oluyoruz fakat icerisinde diger odada bosanmis oldugu es oluyor baska bir odada da ilgi duydugu birbayan daha oluyor Boyle bir ruya gordum…(normalde esimin eski esi felan yok ruyada gordum bunu)

   avatar
   • admin 3 sene önce
   • Bu rüya evinizde büyük bir mutluluğa yorumlanır.

 • avatar
  • Nesrin 1 sene önce
  • Ölmüs babannem tejrar olmus kefene sarili degilbogazina kadar ortulu oldu diye gidiyoz basinda beklerken dirilip konusuyo biseyler dedi ama kalkinca unuttum a dirildi diyorum yanaklari pespembe biseyler soyledikce gizu ters donmeye basliyo dili disari cikmaya basliyo olmus babami cagiriyom baba gel son defa gor oda gelmiyo korkuyo