Rüyada Para Paylaşmak

Rüyada para paylaştığını görmek, bir süredir sizi üzen birinin sonunda sizinle iyi anlaşmaya ve sözünüzü dinlemeye başlamasına yorumlanır. Eğer aranızda devam eden sıkıntılar varsa bunlar son bulur. Sevdiğiniz insan ile de anlaşamadığınız bir konuda sonunda uzlaşabilirsiniz. Size zorluk çıkarmaya çalışan biri bundan vazgeçebilir. En nihayetinde sevdikleriniz ile birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsiniz. Rüyada parayı paylaşmak, ortak yapılan işlerden kazanç sağlamaya da yorumlanır. Eğer ortaklık konusunda şüpheleriniz varsa bunlar sona erebilir, hakkınız olanı elde edebilirsiniz. Ortak bir mal mülk konusunda da münakaşa sona erer, herkes hakkı olanı alır.

Rüyada para bölüştürmek, rahatlığa ve sağlık sıhhate yorumlanır. Aileniz ile birlikte ortak bir iş ya da yatırım yapabilirsiniz. Sizin kazancınızda gözü olan biri varsa bu kişinin maskesi düşer. Sizi zarara uğratmak isteyen kişiler kendi kazdıkları kuyuya düşerler. Belki maddi külfet olan biri varsa o da artık kendi yoluna gidebilir ve elinize geçen paranın artık bereketi artar.

Rüyada biriyle para paylaşmak, birine sürpriz bir hediye almak ya da maddi yönden çok sevineceği bir şey yapmaya yorumlanır. Belki bir yakınınızın işe girmesinde vesile olabilirsiniz. Onun yeniden kazanç sağlamasında öncülük edebilirsiniz. Rüyada tanıdığın biriyle para paylaşmak, o kişiden güzel haber almak ve onun adına çok mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada yabancı biriyle para paylaşmak, yeni tanışacağınız birinin size yardımcı olacağına, iş ya da başka bir konuda elinden gelen desteği sağlayacağına yorumlanır. İş ortamından da birinin aracılığıyla yükselebilirsiniz.

Rüyada Bozuk Para Paylaşmak

Yeni bir kazanç kapısı aralamak, birden fazla yerden para kazanmaya yorumlanır. İş arayanlar yeni iş olanakları ile karşılaşabilirler. Bekar olanların hem işi olur hem de mutlu bir evlilikleri olur. Rüyada demir para paylaşmak, kısmetlerin artıp çoğalması, elinizi attığınız işten hayır görmeye yorumlanır. İster kendi işiniz olsun, ister başkasının yanında çalışın hayırlı kazançlar sağlayabilir, hakkınız olanı alabilirsiniz.

Rüyada Kağıt Para Paylaşmak

Helal yoldan kazanılan ve bereketi çoğalan bol paraya yorumlanır. Mal mülk satımı olabilir ya da başka vesileler ile bir yerden uzun süredir beklenilen para elinize geçebilir. Eğer maddi sorunlar yüzünden hanede huzursuzluk varsa, yakında refaha erişebilirler. İflas eden biri tez zamanda düzlüğe çıkar.

Rüyada Para Bulmak ve Paylaşmak

Rüyada para bulup paylaşmak, sevdiğiniz insanın size uzun süredir istediğiniz bir şeyi alacağınıza, hediyeler almaya ve sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır. Sevdikleriniz sizin ihtiyaçlarınızı görüp sürprizler yapabilirler. Eğer iş arıyorsanız, biri size bu konuda haber gönderebilir.

Rüyada Para Paylaşmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, küslüklerin son bulması ve maddi sorunlar yüzünden çıkan tartışmaların bitmesine, işsiz olanların iş bulmasına yorumlanır. Elinizdeki mal mülkün de değeri artabilir. Miras sorunları yaşayan kişiler yakında bu konuda uzlaşmaya varırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ferdi dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım biri cebindeki bütün kağıt parayı çıkartıp tanımadığım biri ile önümde paylaştığını gördüm ne anlama geldiğini tabir edebilirseniz sevinirim

 2. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda vefat eden babamın pantalonun cebinden çıkan parasını ablam ile paylaşıyordum bunu yorumlar mısınız. Teşekkürler 🙏🏻

 3. Emrah dedi ki:

  merhaba kolay gelsin ruyamda babadan aldığımız yüzüğü abimle sormaya güdiyoruz ve yüzüğün çok değerli bir taş oldugunu anlayıp abim yüzüğü satıyor ve ikimiz arasında paylaşıyoruz bu rüyanın yorumu ne demektir acaba kolay gelsin

 4. Türkay Yağan dedi ki:

  Sayın yorumcu kardeşim bir rüya gördüm iki amcam ve ablam abim ve ben boş bir alanda oturduk deste desde destekler önlük yirmilik ellilik ve ikiyüzlük kağıt parayı bölüştük daha sonra dağıldı benim telefonun yoktu fakat bir telefon sesi duydum ve o sese doğru gittim ve benim telefonum olduğunu gördüm ve oğlum arıyordu bunu yorumu nedir yorumlarsanız memnun olurum teşekkürler

 5. Abdullah dedi ki:

  Merhaba rüyamda atm den sahibi olmayan epey bir para çıkıyor ve bu parayı atm başında bekleyen yabancı bir adamla paylaşıyoruz. Bunun tabiri nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk almak ya da ortak iş yapmaya yorumlanır.

 6. İbrahim dedi ki:

  Merhaba, yol kenarında 1 kaç yere dağılmış kağıt paralar görüyorum. Almak için eğildiğimde bir arkadaş görüyor. Tam yanıma gelirken onu biri çağırıyor ve gidiyor. Sonra başka biri geliyor ve ben paraları onunla paylaşıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların çoğalmasına ve borçları kapatmaya yorumlanır.

 7. hulya dedi ki:

  2 arkadaşım ve ben kırlık bir alandaydık. Daha önce de gitmiştik oraya ve ben orada her gittiğimizde kağıt para buluyordum. En son gittiğimizde o paraların deste halini buluyorum ve paylaşmak istemiyorum pek yanımdakilerle ama yinede saklıyoruz etraftan kimse görmesin diye. Bir evin önündeyiz, kapı açık ve ben içeride yemek yiyen insanları görüyorum dün. Sonra oturan çocuk yemek yemiyor, mutsuz gibi tabağıyla ilgileniyordu. Ki ben çocuğu sadece dershanede gördüm hiç konuşmadık bile.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağı ya da başka vesile ile yeni arkadaşlıklar kurmak anlamına gelir.

   1. km dedi ki:

    ruyamda demir paralar gordum masa uzerinde bazilari kirmiziydi ve kardesimle birlikte paralari topluyordum daha sonra o pes etti ben toplamaya devam ettim. anlami ne acaba?

    1. admin dedi ki:

     Ailenizin maddi durumu daha iyi olabilir.

 8. Aydın DEMİR dedi ki:

  Rüyada kardeşim yerde beş yüz tl bulmuştu, yarısını bana verdi.

  1. admin dedi ki:

   Birlikte ortak bir şey satın almak anlamına gelir.

 9. Ebrar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda cüzdanımda parlayan madeni paralar gördüm. İçinde altından da para vardı. Bir arkadaşım ve arkadaşımın arkadaşını gördüm. Nedense mutsuz görünüyorlardı, beraber yemekhaneye gidecektik. Paramı unutmuştum aramaya çıktım. Onlara “siz gidin ben yetişirim size” dedim, sonra paramı buldum. Cüzdanımda duruyorlardı öylece ama arkadaşlarımın yanına da gitmedim.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında önemli bir fırsat yakalamak, şansınızın bir anda açılmasına yorumlanır.

   1. Fatih dedi ki:

    Merhaba, rüyamda 3 kişi 3 milyon TL para elde ediyoruz. Eşit miktarda paylaşıyoruz. Birisi yakın arkadaşım diğerini tanımıyorum. Tüya tabiri nedir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yüklü bir yatırım yapılacağına yorumlanır.

 10. Mine dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda bir yerde toprağın altında tomar tomar para buluyorum. Sonra arkadaşlarımı çağırıyorum ihtiyacı olan alsın diye. Ben kendime ihtiyacım olanı kadar alıyorum. Kalanını bırakıyorum, cebime koyuyorum ve sonra aksam gibi elimi cebime atıyorum. Paraların rengi bir değişik oluyor ve daha sonra başka yerde deste deste para buluyorum ama almıyorum. Acaba bunu neye yorumlayabilirim?

  1. admin dedi ki:

   İş fırsatı elde etmek ya da başka sebepler ile geliriniz artabilir. Ailenize ve sevdiklerinize pek çok fayda sağlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status