Rüyada Sorguya Çekilmek

Rüyada sorguya çekildiğini görmek, bazı insanlardan gizlenen bir takım sorunların çözülmesine yorumlanır. Sırlar ortaya çıkar ve bazı sorunlar ile yüzleşerek hepsini geride bırakabilirsiniz. Aileniz ve çevrenizdeki diğer insanlara karşı güven duygunuz tazelenir. Size güvenen insanların sayısı artar. Sevdiğiniz insan ile de aranızda artık güven problemleri biter. Aranızdaki kıskançlık yüzünden yaşanan gerginlikler geride kalır. Rüyada hesaba çekilmek, gerçeklerle yüzleşmek şeklinde yorumlanır ve şüpheler ortadan kalkar. Size karşı yapılan bir takım haksızlıklar son bulur. Hakkınız olan para pul ya da başka bir şeye er ya da geç sahip olabilirsiniz.

Rüyada sorguya çekmek, hep eksikliğini hissettiğiniz bir şey varsa bunun eksikliğini gidermeye yorumlanır. İçinizde ukde kalan bir şey varsa da yakında gerçek olur. Kişi kendi çabalarının karşılığını alır. Rüyada birini sorgulamak, biriyle dertleşmek anlamına gelir. Sizinle önemli bir konuda dert yanmak isteyen biri olabilir. Bu kişi size karşı da isyanda bulunabilir.

Rüyada Ölüp Sorguya Çekilmek

Yakın zamanda kalbinizi kıran biri varsa bu insan buna çok pişman olabilir. Yeniden kalbinizi geri kazanmak için her türlü yolu deneyebilir. Rüyada ahirette sorguya çekilmek, çok büyük bir iyilik yapmaya ve sevap kazanmaya yorumlanır. Rüyada mahşerde sorguya çekilmek, sevdiklerinize iyiliğinizin dokunmasına ve vicdanen daha rahat olmaya yorumlanır. Rüyada kabirde sorguya çekilmek, dert ve kederden arınmak ve vicdani rahatlığı simgeler. Kişi hatalarını telafi ederek helalleşebilir. Rüyada Allah tarafından sorguya çekilmek, iyi bir amele yorumlanır. Kişi güzle işlerde yer alır ve hayırlı işlere vesile olur.

Rüyada Polisler Tarafından Sorguya Çekilmek

Size karşı atılan iftiralar varsa her şeyin gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklar ve dedikodular anlaşılır. Hakkınızda kim iyi ve kötü düşünüyor daha net görülür. Rüyada karakolda sorgulanmak, ideallerine erişmeye ve mahkemesi olanları da haklı çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Melekler Tarafından Sorguya Çekilmek

Her şeyin çok daha güzel olmasına ve hayırlı haberlerin gelmesine yorumlanır. Çok sevineceğiniz şeyler olur ve istekler gerçekleşir. Mağdur olduğunuz bir konuda haklılığınız ortaya çıkar. Rüyada sorgu meleklerini görmek, başarıya ve neşeye yorumlanır. İçinizden geçen güzel dilekler gerçekleşir.

Rüyada Sorguya Çekilmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızın daha güzle bir hal alacağına, doğru yalan ne varsa ortaya çıkmasına yorumlanır. Kişi kararsızlıklardan ve özellikle de belirsizliklerden kurtulur. Hayatında bir şeylerin netleşmesi ile birlikte hayattan daha çok keyif almaya başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İzzet dedi ki:

    Ruyam tam olar net aklımda diyil. Cok fazla insanlar vardı sorqu sual icin sıraya duzulmuştü herkes her insanin yanindada bir kadin cildinde melekler vardi. Benim siram geldikde gitmek istemedim amma melek beli kolumdan cekti zorla goturmeye başladi sonra ben dedim tamam geliyorum kendim. Sorqu sual yapani tam hatirlamiyorum amma o şahsin yanina hidince mekdl benim sevap ve gunah defterimi o şahsa verdi o cennet dedi. Bundan sonrasini hayirlamiyorum

DMCA.com Protection Status