Rüyada Telefon Kırmak

Rüyada telefon kırdığını görmek, bazı dostlarınızdan gelen haberin sizi çok şaşırtmasına ve umutlarınızı yitirdiğiniz bir yerden gelecek habere yorumlanır. İş başvurusu yapıp sonrasında sonuç alamayanlar tez zamanda beklenmedik bir anda sonuç alırlar. Gelen haber ile birlikte işleriniz nihai sonuca ulaşır. Yapılan yanlışlar ya da çıkan aksilikler ortaya çıkar. Rüyada cep telefonu kırmak, kalbini kırdığınız biri varsa gönlünü almaya yorumlanır. Aşk hayatında da yakın zamanda ayrılık yaşayan insanlar için pişmanlık duymak ve bir araya gelmek demektir. Rüyada elindeki telefonu kırmak, bazı fırsatları kaçırmak ya da geç kalmak demektir. Geri tepmiş olduğunuz imkanlar varsa şu günlerde çok pişmanlık duyulabilir.

Rüyada telefonun kırılması, akrabalarınız ile bazı sorunların gündeme gelmesine ve can sıkıcı haberler almaya yorumlanır. Ailenize ya da size dair çıkan dedikodular da keyfinizi kaçırabilir. Rüyada telefonun parçalanması, kalp kırgınlığı yaşamaya ve herkesten uzaklaşmaya yorumlanır. Güveninizi sarsan birileri olabilir ve bir süre herkesten uzaklaşılabilir.

Rüyada Telefonun Düşüp Kırılması

Sevdiklerinizden uzaklaşmaya ve kalbinizi kıracak bazı olayların yaşanmasına yorumlanır. Sizi üzen insanlar olabilir, hak etmediğiniz şeyler yapılabilir. Sizin hakkınızı çiğnemeye kalkan kişiler de moralinizi bozabilir.

Rüyada Başkasının Telefonunu Kırmak

Özel hayatınızda mücadele etmek ve sizi üzmeye çalışan insanlara karşı moral bozukluğuna yorumlanır. Sürekli keyfinizi kaçıran insanlar olabilir. Özellikle de evinize girip çıkan bazı insanlarla çekememezlik olabilir. Rüyada telefonun başkası tarafından kırılması, size haksızlık yapan biri varsa bu kişinin pişmanlık duymasına ve kendiniz bir şekilde hakkınız olanı almaya yorumlanır.

Rüyada Telefon Kırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gelen haberlere çok şaşırmaya ve bir zamanlar sizi üzen insanların şimdi gelip gönlünüzü almaya çalışmasına yorumlanır. Eski sevgiliniz de size geri dönmek için haber gönderebilir. Çok kırgın olduğunuz bir insandan haber alınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rumuz dedi ki:

  Rüyamda biri benim telofonunu kırdı ne anlama gelşr

 2. Birgül dedi ki:

  Rüyamda annemin birisiyle mesajlastigini görüyordum ve telefonu ondan alıp yere atıp parçalıyordum

 3. Nur dedi ki:

  Eşim rüyasında tlfnunu parçaladığını görmüş

 4. Murat dedi ki:

  Rüyamda telefonum elimden düşüyordu önce ön camı kırıldı sonra arka camı kırıldı ondan sonra telefon ikiye ayrıldı

 5. Yusuf dedi ki:

  Bi arkadaşımın telefonunu uzun demir tağra gibj birşeyle vura vura kırdım. Arkadaşımda benimkini istemişti ama ben anladım kırcağını ben onunkini kırdım kendi telefonumda bende kaldı. Neticede o telefonsuz kaldı. Sonra nedense kardeşim sen benim çalışmamı istemiyon dedi. Ne alaka olum dedim. İstemiyon işte falan dedi. Öyle..

 6. Efe can dedi ki:

  Rûyâmda yumruk atarak telefonumu parçalıyordum

 7. Nanolop dedi ki:

  Rüyamda küçük bir çocuk koşarak gelip elimden telefonumu aldı ve bükmeye başladı.Telefonu ikiye katladı ve bana verdi.Bende ağlıyodum ama telefon çalışıyordu hala bükülü olmasına rağmen.Yorumlarmısınız lütfen

 8. feray dedi ki:

  eski eşim telefonunda bana yeni eşiyle olan resimleri gösterdi çok üzüldüm o anda telefonumu kırdım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine mutlu olmaya yorumlanır.

 9. Kardelen dedi ki:

  Rüyamda babamla telefonu çektirirken ortadan 2 ye kırıldı ve sonra yeni telefonum olduğunu görmek ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşme yapmaya yorumlanır.

 10. Eylül dedi ki:

  Rüyamda kendi telefonumun kamerasını çekiçle kırıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 11. Zehra dedi ki:

  Rüyamda biri benim telefonumu düşürüp kırıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birinin aramasına yorumlanır.

 12. Dilek dedi ki:

  Ruyamda eşimin yanina gittiğimde benim istemediğim kişilerle konuşuyordu gizli saklı bende çok sinirlendim bana konusmuycam deyip te yalan söylüyor sözünu tutmadı diye telefonunu alıp elimin içinde çatır çatır kırdım ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Biriyle yapılacak telefon konuşmasında o kişinin sırlarını öğrenmeye yorumlanır.

 13. Selin dedi ki:

  Rüyamda sınıf arkadaşlarımın 3 adet telefonunu alıp masanın üstünde bi karşılaştırma yaparken biri kayıp düşüyor ve kırılıyordu anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan müjdeli haberler almaya yorumlanır.

  2. Dilek dedi ki:

   Ruyamda eşimin yanina gittiğimde benim istemediğim kişilerle konuşuyordu gizli saklı bende çok sinirlendim bana konusmuycam deyip te yalan söylüyor sözünu tutmadı diye telefonunu alıp elimin içinde çatır çatır kırdım ne anlama geliyor ?

 14. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eşimle tekrardan birleşiyoruz beni sinirlendiriyor elimdeki telefonu ona atıyorum tlf buzdolabına çarpıp ikiye bölünüyor ama hala çalışıyordu. Ne anlama geliyor yorumlarmısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aradaki bazı anlaşmazlıkların bitmesine ve uzlaşmaya yorumlanır.

  2. Anonim dedi ki:

   Rüyamda annemin telefonu elimdeyken elimden telefon kayıp düştü kenarlardan çatladı kırıldı kılıfı çıkarınca arkasızda kırıktı

   1. admin dedi ki:

    Bu rüy aözlediğiniz biri ile barışmaya yorumlanır.

 15. Yeliz dedi ki:

  Ruyamda şehir dışında bulunan eşim yanımıza gelmiş beraber gezmeye gidiyoruz yanımızda arkadaşlarımızda var masada otururken ben sinirlenip eşimin telefonunu fırlatıp kırıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir işi tamamlamaya yorumlanır.

 16. Muhammet dedi ki:

  Rüyamda bisikletimle okuldan dönerken karşıma araba çıkıyor bende direksiyonu yana çevirip duvara carpiyorum. Sonra telefon yere düşüp kırılıyor .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine şaşırmaya yorumlanır.

 17. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda benim öz ağabeyim (abim) benim telefonumu kırıyordu. Anlamını çok merak ediyorum. Çünkü çok uzun bir zaman sonra bir rüya gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 18. Kalender dedi ki:

  Rüyamda babam başkasının yelefonunu kırıyordu bende anneminki ile babamınkını gırıyordım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden müjdeli haber almaya yorumlanır.

 19. Su dedi ki:

  rüyada arkadaşımın telefonunu bir binadan elimden düşürdüm ve camı kırıldı ,bende korktum agladım bilerek yapmadım diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin yıllar sonra sizi aramasına yorumlanır.

 20. Tuba dedi ki:

  Rüyamda eşim bi kadınla telefonda konuşurken yakalıyorum tabi aldattığını anlayıp telefonunu sokak ortasında yere Fırlatıp paramparça yapıyorum anlamını merak ediyorum nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 21. Maşallah dedi ki:

  Rüyamda telefunumu duvara vurp parçaladlm bide abim sesini duydu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birinin aramasına yorumlanır.

 22. Barış dedi ki:

  Rüyamda telefonumu kırıyorum üzülüyorum. Sonra telefonu kaskoya gödermek geliyor aklıma yorum?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz birine hasret kalmaya yorumlanır.

 23. Volkan seval dedi ki:

  Rüyamda kalabalık pazar gibi bir yerdeyim esimle birlikte calisiyormusum patron yemege gonderiyor karsida lokanta var kizarmis tavuk kalmis sadece yemek gelmiyor sonra esimi biri cagiriyor onun evine gidiyor yardim etmeye bende penyecinin orada dururken telefonum dusuyor elime alıyorum bakiyorum çok şükür birşey yok diyorum sonra bir bakıyorum telefon ekranı catlamis ortasi parcalanmis havaya kalkmis telefon calisiyor telefonu tamirciye goturcem bana at hurda bu diyor esim başkaları bende tamirciye goturcem ne diyecek diyorum penyeci kadin telefonu istiyor veriyorum ölçüm cihazı varmis telefonun belirli noktaları var daire çiziyor tam sınırda gordunmu abla diyor ben bakiyorum anlamam diyorum esimde at bunu ise yaramaz diyor patronun kızı esimin eski sevgilisi cikiyor benim oglum küçükmüş bak bu ferhatlı.oğlu diyor birisi.kocamin adi ferhatmis

 24. Lale dedi ki:

  Ruyamda kendi telefonumu sinirle yere atıp kırıyorum. Paramparça oluyor. Ekran camları etrafa dağılıyor. Ama kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Hiç pişman olmuyorum yani. İyi yaptım yenisini alırım diye kendi kendime konuşurken uyandım. Uyandığımda da o rahatlama hissim devam ediyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi sinirlendiren birinin özür dilemesine yorumlanır.

 25. Isa dedi ki:

  Merhabalar rüyamda telefonda oyun oynuyordum ve telefonun donması ve oyundaki takım arkadaşımın yüzünden öldüm ve telefonu fırlatıp parçalara ayırdım ve oyun oynadığım arkadaşım sonradan bilerek oyun çıktığını söyledi bende az sinirlendim ve tam telefonu düzeltmeye gidiyordum uyandırıldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya ofkeli oldugunuz biri ile barismaya yorumlanir.

 26. Derin dedi ki:

  Rüyamda abim telefonumu kurcalamak istiyor bende çok korkuyorum telefonumu ağlayarak ortadan ikiye kırıyorum .. anlami nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu ruy sizinle tanismak isteyen birinden haber almaya yorumlanir.

 27. Abdullah dedi ki:

  Iki dakkaligina uzandim icim gecmis bir şey gördüm rüya mi bilmiyorum telefon saglamdi hic bir seyi yoktu arabadan inerken telefonu yere düşürdüm camı kırıldı sonra uyandım sizce bu bir işaret mi işaretse ne demek yanıtlarsanız çok memnun olurum teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgın olduğunuz birinden telefon almaya yorumlanır.

 28. Sevgi dedi ki:

  Telefonu ortadan ikiye kesiyordum sonradan pişman olup yaptırmaya çalışıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden haber almaya yorumlanır.

 29. Zeynep dedi ki:

  Ruyamda 4 yada 5 siyah telefon kirdim cok kizgin uzgun ofkeliydim ceptelefonun camlari tuz buz olmustu elimde kucuk ince sopa vardi onunla kirdim hepsini nedemek bu ruya?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kızgın olduğunuz birinden telefonla haber almaya yorumlanır.

 30. Baran dedi ki:

  Rüyada telefonumun cam kapağını açmaya çalışırken kırıldı bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine kızmaya yorumlanır.

 31. Utkan dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle tartışıp hem onun hemde kendi telefonumu kırıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birini affetmeye yorumlanır.

 32. Sergüzeşt dedi ki:

  Rüyamda telefonum elimden düşüyordu ikiye bölünüyor gibiydi fakat çok hassas bi şekilde iki ayrılmıyor. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 33. Eyup dedi ki:

  Ruyada estimi ariyordum ulasamaynca telefonu sinirden 4 parcaya boluyordum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin istediği bir şeyi satın almaya yorumlanır.

 34. Gül dedi ki:

  Günaydınlar ben ruyamda ev arkadaşımın telefonunu sevgilimden kısganıp kırdım ne anlama gelir acaba yorumlarmısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 35. Hatice Öz dedi ki:

  Ruyamda elimdeki telefon düşüp kiriliyordu bir parcasi hatta 2. Kez düşünce yanlis hatırlamıyorsam daha da kotu oldu ama kullanilabilecek durumdaydi her ne kadar yere düşmüş olsada arama yapiyordu bu ruya neye isarettir lutfen cevap verin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size söylenen bir yalan varsa ortaya çıkmasına yorumlanır.

 36. Nisa dedi ki:

  Gereksiz yere bir anda telefonum kırıdığını gördüm ama hiç güç sarf edmeden yanlışlıkla kırıldı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir külfetten kurtulmaya yorumlanır.

 37. Ahmet54 dedi ki:

  Rüyamda uzun bir kişi olarak telefonu ağaca bırakıyorum ve bir anda boyum kısalıyor telefonu almaya çalışırken tam alıyorum yere düşüyor alıyorum aadece köşesinde çizik var sanarken telefıne yıkardan baktığımda ekranın paramparça olduğunu görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ayrıldığınız bir ile barışmaya yorumlanır.

 38. Kadriye dedi ki:

  Bir yerde ayakta beklerken sadece ismini bildiğim bi tanıdık gelip bana çarpıyor ve telefonum kiriliyor ben teli alamadan o kişi alıp telefonu kaçıyor.. ben durmadan ağlıyorum sonra o kişiyi bulmak için tüm çevreyi arıyordum…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizin hakkınızda söylenen bir söze kırılmaya yorumlanır.

 39. Veysel dedi ki:

  Öğrencime ailesini araması için telefon. Veriyorum. Öğrenci telefon ile evine gidiyor. Bende telefonu kaybettim diye düşünürken babası ile telefonu getiriyorlar ama telefon cebinden düşmüs kırılmış.. Ben aldıktan sonra babası ücreti ödemek istiyor gerek yok diye almıyorum. İkna edip onları gönderiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birinden haber almaya yorumlanır.

   1. Hita dedi ki:

    Rüyada telefonum yanlışlıkla duvara çarpıyor elimdeyken bir yerden geçerken dengemi kaybediyorum ve kenarını çarpıyorum sonra önde bir şey yok ama kılıfı çıkardığımda arkası içe göçmüş bir şekilde ve elime aldıkça parçalanıyor telefonum 2 ye 3 e ayrılıyor nerdeyse.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelen uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesine, işsiz işeniz işe girmeye yorumlanır.

 40. Ibrahım guler dedi ki:

  Kendi telefonumu yere atıp kırdım birde eski eşinin telefonunu yere atıp kirdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

   1. Esma dedi ki:

    Rüyamda telefonumu yanlışlıkla duvara çarpmıştım baktığımda önde bir şey yok diye dua ederken kılıfını çıkardığımda arkası parçalanmıştı elime aldıkça dökülüyor hatta ortadan ikiye ayrılmıştı telefon. Ve buna çok içerlemiş üzülmüştüm hemde çok. yeni bi telefon alırşarmı fikrine kapılırken bir gandanda ağlıyordum sebebide sanırım ayrılmış olduğum sevgilim ya yazarsa ararsa göremezsem diye ya da ondan haber alamazsam falan

 41. Hüseyin dedi ki:

  Rüyada küs olduğum arkadaşıma veriyorum telefonu, bina girişinde kırık bir şekilde yerde buluyorum düzgünce bırakılmış hâl de.

  1. Hüseyin dedi ki:

   Annesi de yenisini alırız sıkıntı yok diyor.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden baırşmaya yorumlanır.

 42. Kardelen Topkara dedi ki:

  Rüyada telefonun ekranının kırıldığını ve telefonun kırılmasına hayıflandığını görmek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine kızmaya yorumlanır.

 43. Rumuz dedi ki:

  Mrhb ruyamda erkek arkadasimla kalabalik biryerdeyiz eski bir tanidigi kizi gordu pesinden gitti ve kiskandim kavga ettim bi baktim istegramdan hemen takip etmis telefonunu kirdim eve geldigimde olan olmus o kisiyle evlenmeye karar vermisler kizdim ama hic aldiris etmeden mahcup sekilde dinlediler ve bende onlari birbirine biraktim kizin anneside evdeydi ve kizina kahve fali bakiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberinin yalan çıkmasına yorumlanır.

 44. erol dedi ki:

  rüyamda elimde telefon hafif karanlık babam elimdeki telefona vurup düşürüyo telefon ekran tuz gibi oluyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olacağına yorumlanır.

 45. Ada dedi ki:

  Rüyamda telefonumu bir şeye sinirlenip yere firlatiyordum ve elime aldığımda ekranı tamamen kırılmış oluyordu ve telefonun su andaki kullandığım telefon değil eski kullandığım telefonun olduğunu fark ediyordum anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Size söylenen bir yalandan dolayı birine kırılabilirsiniz.

 46. Fenerbahçe dedi ki:

  Rüyamda bir yerde telefon buluyorum. İçine bakiyorum telefon çalışıyor sonra aliyorum telefonu kimin olduğunu araştıriyorum. Telefon abimin miş. Anlami?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 47. Doğa dedi ki:

  Rüyamda telefonu elimde tutuyordum sonra elimden kaydı ve düştü telefonun onu çok kırıldı arkası biraz ve benim gerçek hayatta kullandığım telefonla aynıydı annem çok kızmadı sonra okula gittim okulda ders filan yaptık ama ben sürekli derse yetişmeye çalışıyordum derse girdiğim günlerde sevdiğim çocuk okula gelmiyordu ve günler çok çabuk geçiyordu sonra uyandım ama neden onu göremedim .

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir telefon haberine çok sevinebilirsiniz, başvurunuz varsa kabul olur.

   1. Büşra dedi ki:

    Telefon yere düşmüş karanlık bir ortam bir yanımda hoşlandığım çocuk var diğer yanımda abim çocuk telefonun düşmüş diyo yerden alıyorum telefon u şeklini almış yamulmus heryeri kırılmış çalışmıyor. Anlamı?

    1. admin dedi ki:

     Birinden gelecek olan laf ya da söze kırılabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status