Rüyada Nefes Almakta Zorlanmak

Rüyada nefes almaktan zorlandığını görmek, maddi sıkıtı çeken kişilerin maneviyatına da zarar vermesine yorumlanır. Aynı şekilde manevi zarara uğrayanlar için maddi zarara da uğraması demektir. İş güç ile ilgili çevrenizde bir takım sorunlar ve hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. İşiniz ile ilgili alacağınız varsa ilerleyen zamanda bunlar düzelecek. Ciddi bir beklenti geç karşılanır. Bu beklenti için uzun süre beklemeniz iyi olur. Elinize geçen bir imkanı boşa harcamamaya gayret edin. Yoksa maddi sıkıntılar çekilebilir. Rüyada zor nefes almak, beklentilerden ümidi kesmek anlamına da gelir. Bu sebeple kalbinizi kıran birileri olabilir, güven duygunuz azalabilir. Rüyada nefes almaya çalışmak, çok sevdiğiniz biri ile ayrı kalmak ve ona karşı çok özlem duymaya yorumlanır. Bu kişi ile bir süre hasret çekilebilir.

Rüyada nefes alamamak,bir zamanlar yapılan hataların tekrar olmasından korkmak ve endişelenmek anlamına gelir. Aile içerisinde de zamanında yapmış hatalar yüzünden zorluk çekildiyse, bu kişinin yeniden benzer hatalar yapması sizi endişelendirebilir.Bu kötü alışkanlık olabilir. Rüyada solunumda zorlanmak, sevdiklerinizin size fazla ilgi göstermemesi ve onlardan beklentilerinizde pişman olmaya yorumlanır. Güvendiğiniz bazı insanlar yüzünden zorda kalınabilir. 

Rüyada Nefes Darlığı Görmek

Birinin kalbini kırmak ve sonrasında çok pişman olmak anlamına gelir. Bu kişi sevdiğiniz biri olabilir veya aile fertlerinden de biri olabilir. Ona bir yanlış yapılabilir ve söylenen sözler kırıcı olabilir.Kalbini yeniden kazanmaya çalışabilirsiniz.

Rüyada Burundan Nefes Alamamak

Bir zamanlar yaşanan maddi zorluğun bir benzerini yaşamak demektir. İflas eşiğine gelmek olarak da yorumlanır. Rüyada burun tıkanması nefes alamamak, daha fazla borçlanmak ve açılmak demektir. Parasal anlamda fazla harcamalar yapılabilir veya yüklü kredi çekilebilir.

Rüyada Denizde Nefes Alamamak

Özle hayatınızda zor günler yaşamak, sevdiklerinizden ayrı kalmak anlamına gelir. Uzak mesafe bir ilişki sürdürmek zorunda da kalabilir ve bu sebeple ilerleyen günlerde güven sorunları yaşanabilir. Aklınıza pek çok soru takılabilir ve daralabilirsiniz.

Rüyada Nefes Almaktan Zorlanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan bazı hataların hayatınızın diğer alanlarını da etkilemesine yorumlanır. Örneğin iş hayatındaki sorunlar yüzünden aile hayatında da sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz.Parasal zorluklar yüzünden sürekli düşünceli olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Alara dedi ki:

  Rüyamda göğsümde makas vardı aile dostumuza nefes darlığı çektiğimi söylediim ve içeride bir şey var dedi duş al dedi duş almaya gittiğimde gri antrasit zemini bir yerde duşakabin vardı önündede yeşil pembe vesaire tişörtlerim vardı makas uç kısmı dışarıda , elle tutulma kısmı içeride olmak üzere dışarı çıkıyordu ama acı çekmedim çıktıktan sonra yaraya baskı yapptım çok kanamadı çok az kanadı sonra arabaya bindik muutfaktaki anneannemin yanından ayrıldım ve arabaya bindim arabayı sürecek olanı beklemeye başladım koltuğu geri yatırdım orda da rüya bitti rüyanın anlamı nedir hocam sevgiler teşekkür ederim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılı bir sürecin atlatılmasına, maddi olarak rahata ermeye yorumlanır.

   1. Bilal dedi ki:

    Rüyamda yatağımda yatıyordum derin derin nefes alarak uyanıyordum ve kısa süre içinde vücudumda ki tüm kaslar kasılarak yerde hareketsiz kalıyordum. Yanımda ki arkadaşım bana kara basan mı geldi ben ne yapabilirim diye cevap veriyordu. Bu aynı rüya içinde üç kere tekrar etti.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya refaha ve zorlukların aşılmasına yorumlanır.

   2. Berfin dedi ki:

    Herhangi bir yerde bir şeyle ilgilenirken aniden gelen kuru öksürükle ağır ve nefes almakta zorlanıyordum

 2. Mutia dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir kalabalıkta bulunduğumu gördüm o kalabalık ortamda bir kaç tanıdığım insanlarda o kalabalık arasındaydı ne tür bir kalabalık olduğunu anlamadım ama düğüne benzer gibi insanlar çember kurmuştu ve ben o kalabakık arasından nefesim daralarak çıkmaya çaba gösterdim çıktığımda da halen nefes almakta güçlük çekiyordum uyandığımda ise nefessiz uyandım çok korkunçtu anlamı nedir acaba!!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygıdan çaresizlikten kurtulmaya, işsiz birinin işe girmesine yorumlanır.

 3. zehra dedi ki:

  Rüyada uçaktaydım piste inmiştik bir anda göğüs kafesim sıkışmış gibi bir ağrı girdi. Sonra zaten hava yastıkları açıldı ama nefes alırken zorlanmıştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 4. Tugce dedi ki:

  Merhaba, ben Rüyam da bir anda öksürmeye başladım öksürmekten nefes alamıyordum nefes darlığı çekiyordum ve çok şiddetli öksürüyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 5. Bilinmeyen dedi ki:

  Rüyamda namazım bittikten sonra göğsümde bir ağrı hissettim çok şiddetli sıkıştı ve ben nefes alamadım dizlerimin üstüne çökmüş göğüs ağrısı çekiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biriyle kavuşmaya yorumlanır.

 6. Melek dedi ki:

  Rüyamda nefes darlığı çekiyordum ve solunum cihazım olmadan hiçbir şey yapamıyordum. Solunum cihazımın bitmesine 2 gün kalmıştı ve onsuz bir şeyler yapmakta çok zorlanıyordum. Solunum cihazına ara verip yaşamaya çalışıyordum ama çok zorlanıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük sıkıntılardan dertlerden kurtulmaya yorumlanır.

 7. Taha dedi ki:

  Merhaba Ben Rüyamda Annemin Nefes Darlığı Çektiğini Görüyodum Ve Sonunda Yere Yığılıyordu Bunun Anlamı Nedir ??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

 8. Aslı dedi ki:

  Merhaba rüyamda okulda herkes biryere toplanmış ve o ortamdan çıkmaya çalışırken zroluk çekiyorum ve nefesimin daraldığını hissediyorum bağırıyorum benim astımım var çekilin diye sonra biri bana yardımcı oluyo onunla tanışıyoruz nefesimin daralması azda olsa geçiyo bu rüyanın yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya okul arkadaşlarınızın sizi aramasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 9. Şahin dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızı bizim evde sınıf arkadaşımla annenle babamın yatağında oturup biz sevgiliyiz diye bir video çekerken gördüm çok sinirlendim öbür odaya geçtiğimde nefes almamda çok zorlandım evin içinde nefes alamıyodum çabuk bahçeye çıktım birazda olsa nefes alabildim sonra içeri girdim annemle halam beni tuttular dışarı çıkma artık diye sonra birden kendimi okulda gördüm sevdiğim kız bizim okula yeni kayıt yaptırıp gelmişti her dersten çıktığımızda ona eşlik ediyodum birlikte geziyoduk onla koridorda gezerken ona bakarak daldım ve başka sınıfa girdim yanlışlıkla o sınıfta benim eski sevdiğim kızın sınıfıydı sonra direk çıktım baktım sevdiğim kız sınıfımızın önünden bana bakıyor sonra diğer küçük sınıflar yanıma gelip gülmeye başladı ve rüya bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların aşılmasına, sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

   1. Ebrar dedi ki:

    Rüyamda yerde yatıyordum ablam yanımda ve ayakta duruyordu nefes almaya çalışıyordum ama nefes almakta çok zorlanıyordum bir an öleceğimi düşünmüştüm aynı zamanda da konuşmakta zorlanıyordum. Sesim kısık bir şekilde ablama abla diyerek seslendim

 10. Mustafa Ataseven dedi ki:

  Rüyamda kapalı bir yerdeydim, çadır benzeri bir yer. Burada bir sürü insan vardı, küçük bir pencere vardı ve herkes bizi burdan çıkarın diye bağırıyordu. Nefes alamıyordum, sonra yerden kalktım ardından rüya bitti zaten.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya içinizde ukde kalan şeyleri gerçekleştirmek demektir.

 11. ???? dedi ki:

  Rüyada okulun yarısı zombiydi ve diğer öğrencileri kovalıyorlardı. Sonra beni sınıf arkadaşlarım sıkıştırdı ve ben aralarından kaçtım. Sonra sevdiğim çocuğu gördüm bana bakıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kötüleyen kişilerden uzak durmaya yorumlanır.

 12. Seraa dedi ki:

  Rüyada sevdiğim bir grubun üyesini görmüştüm. Okuldaydık ve herkes bir yere gidiyordu. Sonra ben onu görüp gülümsedim ve göz kırptım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni sosyal çevre edinmeye yorumlanır.

 13. Oğuzhan dedi ki:

  Rüyamda; ilk önce annem ve babamla eski Üniversitemin bahçesindeydim orada Kenan İmirzalıoğlu’da birileriyle konuşuyordu. Daha sonra bir an da bir kafede buldum kendimi. Tanımadığım birisiyle ayakta konuşuyorken yanımdaki masada Kenan İmirzalıoğlu bir gençle gelecekte ne olacağıyla ilgili konuşuyordu ama sadece gencin sesi geliyordu. Genç; “ilerde polis olmak istediğini felan söylüyordu.” Sonra ben de yanlarına o gence nasıl olacağını söylemeye giderken yavaştan gırtlağımda takılmalar başlıyordu. Yanlarına gittim ben de komiser olmak istediğimi söyledim ve o ara artık iyice nefes almakta zorlanmağa başlamıştım. Daha sonra oradan bir kapı açtım ve kendimi bir evin lavabosunda buldum ve artık tamamen nefes alamıyordum öleceğimi düşündüğüm o an içimden “Allah” diye bağırdım ve hemen o an uyandım ve o an babamda benim nefes almakta zorlandığımı görüp uyanmam için ayağımı sallıyordu. Uyandıktan sonra da nefesim giderek normale döndü. Ayrıca dün de nefes darlığı çektiğim bir rüya görmüştüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir hedefe, elinzie geçecek güzel bir fırsata yorumlanır.

 14. ebru dedi ki:

  rüyamda ölen annemi ve babamı gördüm babam neşeliydi annem nefes almakta zorlanıyordu babam sırtına vuruyoru nefes alabilmesi için

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birine kavuşmaya yorumlanır.

 15. Fırat Türkkan dedi ki:

  Rüyamda (şuan bazı nedenlerden dolayı aramız açık ailemle) annemlerin evine giriyoruz içeri girer girmez nefesim kesiliyor ama tam değil. Derin nefes almaya çalışıyorum alamıyorum defalarca deniyorum olmuyor -astım krizi gibi oluyor- panik oluyorum. Üstümü çıkarıyorum tişörtümü atletimi boğazıma değen şeyler sanki sıkıyor yerlerde dönüyorum aşırı panik yapmış halde. Annem ayrana yakın kıvamda yoğurt getirip zorla ağzıma ve burnuma döküyor bu açar diyor. Babam endişeyle izliyor. Eşim de sözde dışarıda arabadan bebek arabasını almaya gitmiş. Şuan çocuğum yok ama rüyada çocuğumuz olmuş gerçek hayatta annemle görüşmemelerine rağmen rüyada sorunları halletmiş haldeyiz. Annemle bir dini sohbet yapılacak yere gidecekler sözde annem de dışarıda bebeğe bakacak. Ben biraz sonra az da olsa nefes almaya başlıyorum sakinleşiyorum. Bi anda uyandım şuan bile hala göğsüm sıkışıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıların bitmesine, ikilemde kalınan bir konuda kesin bir karar vermeye yorumlanır.

 16. Rabia dedi ki:

  Rüyada çinli gibi bir çocuk burnundan nefes almakta zorlanıyodu bende burnu temizlense rahatlar falan diodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 17. Fatma dedi ki:

  Ben ailemle birlikte yemek yiyordum sonra elime baktım sivrisineğe benzeyen bir böcek elimi ısırıyor du bende korktum aileme söyledim birşey olmaz dediler sonra elim çok acımaya başladı terlemeye başladım nefesim kesildi ve rüya orda bitti. Daha öncede benzer bir rüya görmüştüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin borçları varsa bitmesine, daha rahat gecime yorumlanır.

 18. Ferhat dedi ki:

  Merhaba rüyamda çok cidi bi şekilde burun tıkanması yaşıyordum ölecekmişim gibi oluyordum o arada da burun damlası arıyordum bir an önce kurtulmak için aynı andada bitane kuyumcu arkadaş ta beni vergi borcumu ödemem için çağırmıştı .. yorumun yanıtı için şimdiden tşkler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşanan biri ile özlem gidermeye yorumlanır.

 19. Nur dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kulağımdan bir arı girdi. Ben çırpınırken İçeriden boğazımı soktu ve bir süre nefes alamadım. Sonra arıyı kanla beraber parça parça ağzımdan çıkardım ve tekrar nefes almaya başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ve sorumluluk almaya yorumlanır.

 20. Murat dedi ki:

  Teknolojik bi hastane tanıtılıyor ve ben yataktayım yatak birden aşağı hareket ediyor cok hızlı şekilde ve basımcdan nefes alamamaya başlıyorum yanım da da eskiden hoşlandığım biri var ve bana iğne yapıyor normale dönüyorum nefes almam düzeliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatına yorumlanır.

 21. Doktor timur özen dedi ki:

  Rüyada hüngür hüngür ağlamayı görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sevince ve başarıya yorumlanır.

 22. Reşad dedi ki:

  Merhaba, yardimci olursaniz cok sevinirim. Ben ruyamda ayna karşisindaydim. Saçimin buyuk bir parcasinin elimde kaldigini gordum. Amma gayet guzeldi sacim evet ruyadaki sacim elimde kaldigi icin azalmişti ama gercek hayatdakinnan yinede daga gur ve guzeldi sanki. Son zamanlarda hoşlandigim insanla alakadar hoş olmayan şeyler yaşiyorum ve hep ruyamda bana yol gosterilmesi dilegi ile yatiyorum. Ve fiziksel görunuş takintimda olmaya başlayib hatda zayiflamak istiyorum. Belki yardimci olur diye bunlari ekledim. Şimdiden teşekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iç sıkıntılardan dertten kurtulmak, kendinize güvenin artacağına yorumlanır.

 23. Reşad dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda sevdiyigin(platonik oldugum, çok az iletişim kurdugum) insani gordum. Tam hatirlamiyorum ama sanrm onu izliyordum. Ama kayb oluyor ya gozden itiyor ya da bir yere giriyor. Bende nerden geridonecegini bildigim icin yolda bekliyorum. Bisikletle geri donuyor ama “benden ne istiyorsunuz” tarzi bir şey diyor. Bu arada gercek hayatta benden korktugunu duşunuyoruz arkadaşlarimla birlikte ruyadada boyleydi sanki. Arkadaşimda ruyadaydi sanrm(99%). Bende onu durduruyorum ve sakin olmasini, konuşarak hall ede bileceyimizi soyluyorum. Ama birde bakiyorumki bisikletdeki ayni insan diyil. Ona benzeyen kucuk kardeşini yollamiş korkdugundan. Sonra kardeşi başka yoldanmi gidiyor(bisikletle kaciyor sanki). Bende onu durdurub her şeyin iyi oldugunu soyluyorum. Sonra sanrm ondan yardim alib iletişime geciyorum. Ya da sadece iletişime geciyorum ve ona korkulacaq bir şey olmadigin anlatmaya calişiyorum. Yardimci olursaniz cok cok cok sevinirimm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoşlandığınız kişi ile daha çok zaman geçireceğinize yorumlanır.

 24. Fatos dedi ki:

  Ruyamda okuldayim ve nefes almakta zorlaniyordum okulun camini acmaya calisiyordum acilmadi ve nefes almiya calistim ve saçımi cok kisa gordum normalinde sacim uzun ve evliyim iki kizim var .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinin evinize ziyarete geleceğine yorumlanır.

 25. nalan dedi ki:

  rüyamda boğazıma bi sağlık nedeninden hortum takılmış ve okuldaydım

 26. admin dedi ki:

  rüyamda boğazıma bi sağlık nedeninden hortum takılmış ve okuldaydım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine karşı öfkeden kurtulmaya yorumlanır.

 27. Seher dedi ki:

  Rüyamda biri beni boguyordu ve uyanincada çığlık attigim halde sesim çıkmıyordu. Sonra onunda rüya olduğunu uyanınca anladım gerçekten uyanınca nefes almakta zorlanıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır kara kara düşündüğünüz bir konuda içinizi rahat etmesine yorumlanır.

   1. Nuri dedi ki:

    Rùyamda nefesim kesiliyordu boguluyordum tu af sesler cikariyordm. Anlamini ogrene bilir miyim?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

    2. sennn dedi ki:

     gördüğüm rüyada önce bir kahve fincanı su bardağı tarzı bişey kırıyordum istemeden daha sonrasında o kırıklar bi şekilde boğazımdan içeri giriyordu ve adeta soluk borum kesilmişcesine tüm çabama rqğmen nefes alamıyordum uyandıgımda çok fazla terlemiştim

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve sonunda hak edilen bir şeye sahip olmaya yorumlanır.

 28. Ece dedi ki:

  Rüyamda burnumun ortadan ikiye ayrıldığını ve kemiğimi görüyordum elimle tutup düşmemesi için uğraşıyordum nefes alamıyordum asla burnumdan yüzüm felçli gibiydi bunun anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 29. Arhuba dedi ki:

  Bir arkadaşımın rüyasında Nefes almayarak ölmüşüm ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

 30. Ramazan dedi ki:

  Meraba ruyamda sevdigim kızdan mesaj alıyorum ve birden bire nefesim daralıyor evde hızlı hızlı nefes alıp veriyorum yüzümü yıkamaya gidiyorum annem abim beni görmüyorlar sonra uyanıyorum sabah ezanı okunurken

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kızdan haber almaya yorumlanır.

   1. Ezgi dedi ki:

    Ruyamda sevgilimle hastanedeyiz agzimda bisey var nefes aliyorum ama alaiyorum cok zorlaniyorum o beni oylr goruyo telaşlaniyo.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hasta birinden iyi haber almaya yorumlanır.

 31. Hilal dedi ki:

  Rüyamda annem ve babam ile alışveriş yapıyorduk sonra bir giysi satan yere girdik orada bana babama ve kardeşime giysi alacaktık giysilere bakarken nefes zor alıp vermeye başladım beğenmedik birşey almadan çıktık annem benim zor nefes alıp verdiğimi farketti aferin kızım böyle devam et beni çok üzüyorsun dedi sitemli ve mutsuz bir şekilde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve aile içinde sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 32. Fusun dedi ki:

  Merhaba, ruyamda kurban kesecegim herkesjn kurbani kesiliyor ve parcalara ayriliyor sira bana geldiginde benimki kesilmiyor o esnada uyaniyorum. Yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 33. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba, rüyamda birdenbire nefesim kesiliyor, nefes almaya çalıştıkça sanki daha çok boğuluyor hissine kapılıyordum. Sonra içimden şöyle diyordum, “Allah’ım ölmeye hiç hazır değilim. Daha senin rızan yolunda çalışmak istiyorum, bana hayırlı uzun ömür ver.”

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi şaşırtan bir haber almak ve çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

 34. Nil dedi ki:

  Rüyamda eşimle küsüs Sürekli dışarı çıkması artık ısandırıyor beni küsüyorum sonra çiçek getiriyor alıyorum elime ama o çiçeği bırakıp tekrar dışarı çıkıyor arıyorum bulamıyorum sağa bak sola bak bu Arada hamileyim ama rüyamda da hamileyim be onu ararken buluyorum arkadaşları ile bir yere gideceğini söylüyor ve yanımdan ayrılıyor ve benim bir anda nefes alamıyorum çırpınıyorum zorlanıyorum nefes alayım diye dr gideyim diyorum onu telefondan aramak isterken sıçrayarak uyandım

  1. admin dedi ki:

   Tüm sıkıntıların çözülmeisne ve rahata erişmeye yorumlanır.

 35. Füsun dedi ki:

  Merhaba, yöneticimle çalışırken birkaç dakika nefessiz kalıyorum. Gerçekte de astım hastasıyım. Rüyamda nefessiz kalmanın duygusunu uyandığımda da hissettim.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında çok zor bir görevin üstesinden gelmeye yorumlanır.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım biri ile karlı yolda yürüyorum üşüdüm ve soğuktan nefesimi kesik kesik aldım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya helal kazanca ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 36. Kübra dedi ki:

  Rüyamda suyu kesik şelalenin altından geçerken bir an da suyun açılması ile nefes alamadım sonra koşarak çıktım altından oylelikle derin bir nefes aldım .bu rüyanın yorumu sizce ne olabilir ?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir maddi sıkıntıyı aşmaya yorumlanır.

 37. ŞENER dedi ki:

  Peki Bi sorum olucak? Be gördüğüm rüyalar gerçek oluyor bunun nedeni ne olabilir kaza yapıcağımı görün 4 sene evvel bunu 2 sene önce kazayı yaşadım garip olan rüyamdaki bendim ama kaza olduğu gün başkası vardı benim yerimde ben öldüğümügörmüştüm uyandığımda burnum kanıyordu bu neden olabilir?

 38. ŞENER dedi ki:

  Rüyamda uyurken biri gelip benim boğazımı sıktı bakıyorum ama ne yüzünü görebiliyorum anlayamadım sona uyandım ama hala nefes almak da zorluk çekiyorum neden olabilir hatırladığım bu

  1. admin dedi ki:

   Size maddi külfet olan biri ile yolları ayırmaya yorumlanır.

 39. Ece nir dedi ki:

  Rüyamda yatağımdayim.Hersey çok gerçekçi.Yorganim kafama kadar çekmişim. Biri gelip eliyle yorgana bastiyor.Uyudum odada babam var.Bunun farkindayim rüyamda.Baba diye 3 4 defa bağırıyorum.Bu sırada harekette edemiyorum.Son kez baba diye bağırmak istiyorum ama sesim kısılıyor.Nefes alamıyorum.Nefes alamadığını gerçekten hissettim ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmak ve özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

 40. Adem dedi ki:

  Bir kahvede otururken aniden kiraladığım aracın saatinin geçtiğini fark ediyorum arkadaşıma sesleniyorum duymuyor binip teslim etmeye gidiyorum sağdan yola çıkan başka bir arac görüyorum aşırı yavaş sağa kırdıgı direksiyonu çevirmeyim yoldan 2 metre sağ aşşa düşen araça inip baktıgımda şöförünin boğuldugunu görüyorum silo boğazına kaçtı düşünerek üstüne atlıyorum kafa kafaya çarpışıyoruz adam mosmor olmuştu gördüğümde çarpışıp aracın içine düşüyorum aracın içinde ailesi var adamın. Ağzına elimi atamadan korkuyla uyandım. Admı tanımıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bazı yolculuk planlarını ertelemeniz gerekebilir, daha çok mücadele verilir.

 41. ceyda dedi ki:

  ruyada esim ve ailemle denizdeyiz sona bakiyorum ailem yok o sirada kahverengi ata binen bir adam uzerime dogru geliyo ben kenara cekiliyorum sonra ben ailemi ariyorum bir perdenin altindan geciyorum yuruyorum atin ustunde olan adam bana yolu gostermeye calisiyor ama ben adamdan korkuyorum 2 yol var beni kisa yoldan goturuyo ve adamla yururken elimi tutuyo 3 aylikta hamileyim zor nefes aliyodum ruyada

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve aileniz için verdiğiniz emeklere değeceğine, onları mutlu etmeye ve maddi yönden rahatlamaya yorumlanır.

 42. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda boğazıma bir şey vardı. Rahat nefes kanamı engelliyordu. Balgam gibi olabileceğini düşünüyordum. Elimi ağzıma götürdüğümde ipi gibi bir şeyi vardı çektim 15 cm boyunda boyunlu beyaz (minimal suçun gibi yaklaşık 10 bogumu bulunan) garip bir şey çıkardım. Sonra rahatladim

  1. admin dedi ki:

   Bir türlü dile getiremediğiniz sıkıntılarınızı söylemek ve sorunlarınızı çözmeye, dertleşmeye yorumlanır.

 43. Kübra dedi ki:

  Rüyamda kalp amaliyatı olmuşum ve bu nedenden dolayı nefes alamıyordum uyandığımda da hâlâ nefes darlığı çektim

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılar tez zamanda giderilir.

 44. Berna dedi ki:

  Rüyamda iki kere nefessiz kaldığımı ama kimseye sesimi duyuramadigimi görüyorum…. aynısı degil se bile iki rüyamda da nefessiz kaliyorum ama iki ruyamda da eşimle birlikteyiz sadece ikimiz variz ve bana hep gülümsüyor ben nefes darligi çekerken

  1. admin dedi ki:

   Güveninizi sarsan bir olay yaşamaya yorumlanır.

   1. Nuray dedi ki:

    Rüyamda kuzenimin evinde misafirlikteydik bir anda jiç nefes alamıyordum konuşamıyordumda annemle babama beni hastaneye götürün dediğim halde normal birşeymiş gibi davranıyorlardı

    1. admin dedi ki:

     Sevdikleriniz ile dertleşmeye ve rahatlamaya yorumlanır.

 45. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda sınıftayım bir arkadaşım tam göğüs kafesimin ortasına tekme atıyor ve ben nefes almakta çok zorlanıyorum o tekme atmadan önce çok huzurlu bir şekilde nefes alıyordum sonra açık havada çok ferahlıyorum ama kapalı bir alana girdikten sonra gene zor nefes almaya başlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok güvendiğiniz bir insanla aaranızın açılması, sizi yarı yolda bırakmasına yorumlanır.

 46. Eyup dedi ki:

  Zorla nefes alıyorum ve yardım istiyorum sanki düşüp bayılacak gibi oldum.

  1. admin dedi ki:

   İç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 47. Erva dedi ki:

  Rüyamda daha önce görmediğim yakışıklı bir adama aşık oluyordum ama bunu gizlemeye çalışıyordum. Adam elini yüzüme koyduğunda avcunu öpüyordum ve sonrasında astım krizi geçirir gibi nefes alamamaya başlıyordum. Bir süre devam ettikten sonra uyandım. Rüyamdaki adama yeni ayrıldığım erkek arkadaşımın adıyla sesleniyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeniden barışmak ve aşk hayatına sorunların çözülmesine yorumlanır.

 48. Atay dedi ki:

  Rüyamda nefes almakta çok güçlük çekiyordum. Çok zor konuşuyordum. Eşimden yardım istedim duyuramadım sesimi. Sonra mutfağa yanına gittiğimde ise o da aynı şekilde nefes almakta zorluk çekmeye başladı. Duvara baktığımda siyah bir yüz gördüm. Uykumdan uyandım. Uykudan uyandığımda karşımda ki duvarda yüzü görmeye birkaç saniye devam ettim.

  1. admin dedi ki:

   Size sıkıntı veren bir konuda gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır.

   1. Arzu dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda yaptıgımı hatırlamıyorum ama zor nefes aldığımı görmüştüm. sol akciğimin tarafından da bir ağırı geliyordu sanki. Nefes darlığıma daha çok darlık veriyordu. Sol Elim sürekli oramı tutuyordu ve düzgün nefes aLmaya çalışıyordum. Bu rüyanın yorumu ne olabilir?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yakında tanışacağınız birinden içinizi ferahlatacak haberler almaya yorumlanır.

 49. Mesut demir dedi ki:

  Rüyamda yer yatağında yatan ve bana tıpatıp benzeyen bir kişi görüyorum. Yalnız o kişinin saçları benimkinden daha beyazdı. Yanına yaklaştığında o kişi uyandı. Ben kim olduğunu sorduğumda ben senin ruhunum diye cevap verdi. Ben seni niye her zaman görmüyorum dediğimde ben sadece pazartesi günleri gelirim dedi. Bu esnada burnumdaki tıkaınklıktan dolayı çok zor nefes alıyorum. Nefes nefese kalmış durumdayım. Rabbine benim için dua et de benim bu rahatsızlığım gidersin. Çünkü sen ona benden daha yakınsın dedim ve o esnada uyandım. Bu rüyanın yorumu sizce ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerin ilerleyen günlerde azalmasına ve evinizde huzurun artmasına, kafa karışıklığının son bulmasına yorumlanır.

 50. Ebru dedi ki:

  Rüyada bir hastane taşıması vardı. Bende hastaneye gidip beyaz yeleklerden üstüme alıp nereyi temizleyeceğimi soruyorum. Bir özgüven var üstelik bir tane göğsüm açıkta kalmış. Bunu görüyorum ama tınlamıyorum. Sonra birisi beni bir odaya getiriyor. Benim temizlik yapmak için ama bu bakıyorum ne gerçek hayatta kendisine küs olduğum ablamı görüyorum ve onunla ağız tartışması yaşıyoruz. Sonra kavga ediyoruz, birbirimizi dövmeye başlıyoruz ama ablam beni alt ediyor. Ben halsiz bir şekilde yere uzanıyorum. Nefes almakta zorluk çekiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahatlamaya, zor bir süreç atlatmaya ve önünüze yeni iş olanağı çıkmasına yorumlanır.

  2. Dudu dedi ki:

   Merhabalar rüyamda yatarken gördüm kendimi ağzım kapaliydi sadece burnumdan nefes aliyordum alıp verirken çok zorlanıyordum. Sonra hemen uyandım Bu Rüyanın yorumu nedir?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya içinize dert olan ne varsa hayırlı haber gelmesine yorumlanır.

    1. Mutia dedi ki:

     Rüyamda bilmediğim bir kalabalıkta bulunduğumu gördüm o kalabalık ortamda bir kaç tanıdığım insanlarda o kalabalık arasındaydı ne tür bir kalabalık olduğunu anlamadım ama düğüne benzer gibi insanlar çember kurmuştu ve ben o kalabakık arasından nefesim daralarak çıkmaya çaba gösterdim çıktığımda da halen nefes almakta güçlük çekiyordum uyandığımda ise nefessiz uyandım çok korkunçtu anlamı nedir acaba!!

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi kaygılandıran bir konuda iyi haberler gelmesine, zorlukların aşılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status