Rüyada Yeniden Liseye Başlamak

Rüyada yeniden liseye başladığını görmek, bir zamanlar yarım bıraktığınız hayalleriniz için kaldığınız yerden çaba göstermek anlamına gelir. Örneğin kariyerinize yönelik hırs yapabilir, daha büyük şeyler başarmayı arzulayabilirsiniz. Eğer çeşitli sebepler ile iş ya da eğitim hayatında yarım kalan hayalleriniz varsa tamamlanır. İçinizde ukde kalmaz ve eskiden hayalini kurduğunuz şeyler gerçek olur. Rüyada tekrar liseye başlamak, bazı yorumcular tarafından arkadaş ortamında değişiklik olmasına ve yeni dostluklar kurmaya yorumlanır. Yeni bir arkadaş ortamına girilebilir. Rüyada yeniden liseye gitmek, çalışan kişiler için iş değişikliği yaparak daha iyi bir işe geçmek veya makam mevki değiştirmek demektir. Evli olanlar ise iş ve aile hayatını dengeler.

Rüyada kendini lise yıllarında görmek, iş ve eğitim hayatının düzene girmesi, uzman olmak ve işlerinizde başarıya erişmek demektir. Başkaları sizi kariyerinizde takdir edip ödüllendirebilirler. Rüyada kendini lise sınıfında görmek, eskiden hayalini kurduğunuz başarıya erişmek ve eğitimde de yükselmek demektir.

Rüyada Tekrar Lise Okumak

Sizden beklenti içerisine giren aile fertleri ve yakın çevrenizi mahcup etmezsiniz. Sizden bekledikleri başarıya ulaşılır. Onlar sizin adınıza çok mutlu olabilirler. Rüyada kendini lise okurken görmek, mesleki alanda uzmanlaşmak ve daha çok kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Liseye Geri Döndüğünü Görmek

Uzun süredir görmediğiniz lise arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Yeniden eski dostluklar alevlenebilir ve tekrar görüşüp buluşmaya başlanabilir. Lise yıllarında hoşlandığınız biri de yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada İstediği Liseye Gidememek

Yeni hedefler belirlemek ve yeni bağlantılar kurmak demektir. Zamanında hiç hayaliniz olmayan şeyleri şimdi arzulamaya başlayabilirsiniz. Sizi hırslandıran kişiler olabilir. Büyük hedefler peşinde koşulabilir.

Rüyada İstediğin Liseyi Kazanmak

Başka işlerde de başarılı olmak ve yeni hobiler edinmek anlamına gelir. Farklı alanlara ilginiz artabilir, yeni alanlarda uzmanlık elde edilebilir. Mesleki hayatta da karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve yenilikler olabilir.

Rüyada Lise Sona Gitmek

Çalışma hayatındaki sıkıntılardan eş dost sayesinde kurtulmaya ve yeni bir sayfa açmaya yorumlanır. Rüyada lise sona geri gönderildiğini görmek, biten şeylerin ardından yeni başlangıçların habercisidir. Daha güzle başlangıçlar yapılabilir.

Rüyada Yeniden Liseye Başlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, pek de tekin olmayan insanların hayatınızdan çıkması ve iyi dostluklar kurulmasına, yeni arkadaşlar edinip yalnızlık çekmemeye yorumlanır. Çalışma ortamında huzurunuzu kaçıran insanlar ile aranızda uzlaşma olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Çîğdem dedi ki:

  Rüyamda lise yıllarıma dönüyordum ve yeşil elbise giyiyordum üzerime bi ara karşıma Ediz Hun çıkmıştı gençlik yılları haliyle hocammış edebiyat derslerine giriyormuş

 2. Alper dedi ki:

  Rüyamda lise ikinci veya üçüncü sınıfta tamamı olmasa da eski lise arkadaşlarımla aynı sınıftaydım. Ben şimdi üniversite 2 deyim.Geçmişe yönelik bir rüyaydı.Sınıfımızda birde hacı amca vardı.Arkadaşlar o islami bir insan olduğu için ona kendilerince hor görüyorlardı,bende amcaya destek çıkıyordum.Takribi son dersteyim.Çıkarken toparlanmak çok uzun sürmüştü tüm kitaplar sıraların altındaydı.Rüyamın baskın duygusu ise lise 3 te falan olduğum için lisenin bitecek zamanımın az kalması ve bu ortamı değiştireceğim için üzülmemdi,yani bana yetmemişti daha çok okumak istiyordum lisede..Yorumlarınız sevinirim Allah’a emanet dua ile kalın.

 3. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda lisedeki eski sınıf arkadaşlarımın çoğu da orada. Ama biz tekrar liseye başlamıyoruz kimin nereyi kazandığını soruyor herkes, normalde üni birmişiz ama okula gelmişiz. Bu arada gerçekten üni birim bölümümden memnun değilim ama rüyamda arkadaşım diyor ki tam senlik bölüm vs. Neyse sonra tarih hocamız vardı o derse giriyor bir şeyler anlatıyor tuvalete gidiyorum yerini bulamıyorum katını değiştirmişler ki bu normalde olmazdı. Neyse sonra sınıfa gidiyorum sınıf arkadaşım için bir liste çıkarıyorum onun ihtiyacı var sonra o kağıdı kaybediyorum bir sürü dosya arasında o kağıdı bulmaya çalışıyoruz buluyoruz. Sınıfın kapısı hiç kapalı değil derse birden ev sahibinin oğlu geliyor hiçbir şey olmamış gibi oturuyor konuşup duruyor. İnsanlar yanlış anlayacak ve rezil oldum diye korkuyorum. Babaannemin öldüğünü haber veriyor. Artık gitsin diye pek sevmediğim ama ağız dalaşında iyi olan bir arkadaşıma diyorum onu kovması için o onu kovuyor. Sonra üzülüyorum ağlıyorum okuldan çıkıyorum annemle evimize gelirken bir kadın bizi bekliyor hiç tanımadığım biri bize baş sağlığı diliyor. Bu arada normalde babaannem hayatta. Rüyamın anlamı nedir sizce?

 4. Dünya özgün dedi ki:

  Merhaba rüyamda aslında mezun olduğum liseye tekrardan başlıyordum. Bı sefer son sınıftaydım. 2 eski arkadaşımı gördüm. Bı teyze vardı hamileymiş bebeğini öldürmüşler ve ondan alınan kanları bizim kimya öğretmeni üzerinde deney yapmış teyzenin üstü başı kan içinde koridorda geziyordu. Bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski arkadaşlarınızdan hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 5. Melek dedi ki:

  Rüyamda sınıf öğretmenimizle bırlıkte okuldaki bir sınıftayız. Daha sonra hocamız bize. Bu böyle olmadı sizin yerinizi değiştirmek lazım diyor. Daha sonra bizi kendi sınıfımıza götürüyor gittigimizdeyse sınıfımızda başka öğrenciler car onların gitmesini bekliyoruz. Daha sonra sınıfa geçtiğimizde hoca listeyi alıyor eline. Ancak sınıftaki çoğu kişi gitmiş. Sınıftakilerden birinin elinde bir kutu var kutuyu açıp icindeki peynire benzeyen şeyi masaya döküyor. Bunun anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden emek harcadığınız bir şey için yeniden emek vermeye yorumlanır.

 6. Barış dedi ki:

  Rüyamda hastanedeyim iş için rapor alıyorum. Sonra hastane kantininden 2 tane çikolata alıyorum. Sonra canım melemen çekmiş. Çarşıda melemenciye gittim. Orda lise arkadaşımı gördüm çikolata nin birini ona verdim. O bana gel melemen ismarliyim dedi… Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Eskiden çok istediğiniz bir şeyi başarmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status