Rüyada Yutkunamamak

Rüyada yutkunamadığını görmek, helal kazanca ve rahata ermeye yorumlanır. Zamanında büyük sıkıntılar ve fakirlik çeken bir bu rüyayı görürse rahat geçim sağlar ve maddi durumu düzelir. Borç içinde olan ve borçları ile mücadele eden kişiler borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek hafifler. Eğer sizi sıkan üzen bir konu varsa rahat edilir. Geçinmekte zorluk çeken biri için de evine daha çok para girmesine ve evde işsiz biri varsa iş bulmasına, ailenizin maddi durumunun düzelmesine yorumlanır.

Rüyada yutkunmaya çalışmak, söylediğiniz bazı yalanlar veya gizlediğiniz şeyler varsa bunların öğrenilmesine yorumlanır. Birine istemeden de mecbur kalıp söylediğiniz bir yalan varsa bu yüzden o kişi ile aranız açılabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kötü niyetle yapılmayan bir şey varsa ortada karşı tarafa bunu anlatmak bir hayli zor olabilir.

Rüyada Boğazına Bir Şey Kaçması

Size borcu  olan bir insan varsa borcunu hemen ödememesi anlamına gelir. Alacaklarınız varsa bu sebepten zor durumda kalınabilir. Başkasının düşüncesizliği yüzünden kişi kendi ödemelerinde de zorlanabilir. Birine yapılan iyilikten sonra pişmanlık duyulabilir.

Rüyada Yutkunamamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, duyulan bir sözü kaldıramamak demektir. Size söylenen bazı laflar ağır gelebilir. Bir insanın ağzından duyacağınız sözler içinize oturabilir ve bu kişiye karşı bir kırgınlık olabilir. Kişi beklemediği bir insandan işiteceği sözler yüzünden üzüntü duyabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

15 Yorum

 1. Ismail
  • OGULGOZEL TMZENANY
 2. Fatoş
 3. esra
  • admin
 4. Mu
  • admin
 5. Fırat
  • admin
 6. Gülden
  • admin
 7. Blt
  • admin
 8. Leyla
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status