Rüyada Yutkunamamak

Rüyada yutkunamadığını görmek, helal kazanca ve rahata ermeye yorumlanır. Zamanında büyük sıkıntılar ve fakirlik çeken bir bu rüyayı görürse rahat geçim sağlar ve maddi durumu düzelir. Borç içinde olan ve borçları ile mücadele eden kişiler borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek hafifler. Eğer sizi sıkan üzen bir konu varsa rahat edilir. Geçinmekte zorluk çeken biri için de evine daha çok para girmesine ve evde işsiz biri varsa iş bulmasına, ailenizin maddi durumunun düzelmesine yorumlanır.

Rüyada yutkunmaya çalışmak, söylediğiniz bazı yalanlar veya gizlediğiniz şeyler varsa bunların öğrenilmesine yorumlanır. Birine istemeden de mecbur kalıp söylediğiniz bir yalan varsa bu yüzden o kişi ile aranız açılabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kötü niyetle yapılmayan bir şey varsa ortada karşı tarafa bunu anlatmak bir hayli zor olabilir.

Rüyada Boğazına Bir Şey Kaçması

Size borcu  olan bir insan varsa borcunu hemen ödememesi anlamına gelir. Alacaklarınız varsa bu sebepten zor durumda kalınabilir. Başkasının düşüncesizliği yüzünden kişi kendi ödemelerinde de zorlanabilir. Birine yapılan iyilikten sonra pişmanlık duyulabilir.

Rüyada Yutkunamamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, duyulan bir sözü kaldıramamak demektir. Size söylenen bazı laflar ağır gelebilir. Bir insanın ağzından duyacağınız sözler içinize oturabilir ve bu kişiye karşı bir kırgınlık olabilir. Kişi beklemediği bir insandan işiteceği sözler yüzünden üzüntü duyabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ismail dedi ki:

  Rüyamda sofrada oturuyorum et ve tavuk var çok güzel görünüyorlar yiyorum ama yutkunmakta zorluk çekiyorum bir sürü yufka ekmek var her yerde ama kavgalı olduğunuz ailenin evinde yaşıyorum bu olayı ve daha sonra yiyemedim diye yufka ekmegin arasına alıyorum tavuk ve etten

  1. OGULGOZEL TMZENANY dedi ki:

   Merhaba.Rüyamda yutkunamıyorum. Yutkunmaya calistigimda boğazımın içinde boncuk kadar bişey hareket ediyordu.boğazıma dokunarak uyandım çok kötü oldum.yorumlarsaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

 2. Fatoş dedi ki:

  Ben rüyamda hap içmeye calısyordum bol su ıcıyordum ama bir turlu hap bogazımdan gıtmiyordu yutkunamıyordum bunun anlamı ne sızce

 3. esra dedi ki:

  merhaba rüyamda yemek yerken yutkunamıyorum bir türlü o yemek parçaları boğazımdan geçmiyor ve çok sık görüyorum bu rüyayı anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Zamanında reddedilen bir şeyi kabul etmeye yorumlanır.

 4. Mu dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda gece vakti arkadaşlarımla dışardaydım ve ağzımda lolipop şeker varken tükrüğümü yutkunmaya çalışıyordum ama bir türlü olmuyordu sonra yanımdakiler ağzımdakini atmamı söylediler ben de atıp yutkundum oldu sonunda bunun açıklaması nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrenizden gelen bir habere çok mutlu olmaya yorumlanır.

 5. Fırat dedi ki:

  Merhaba ben bügün rüyamda ağzımda beyaz köpük gibi bişey vardı yutkunamıtordum tükürmek.istiyorum tüküremiyorum zorla biri bana birden tükür dedi zar zor tükürük baktım beyaz kömük gibi bişey çıktı sonra bidaha oluştu nefes almakta konuşmakta zorluk çekiyordum öyle uyandım bir baktım ağzımın heryeri tüpürcük olmuş …anlatabilirmisiniz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç yükünden kurtulmaya yorumlanır.

 6. Gülden dedi ki:

  Ruyamda ağzımda birşey vardı ve ben onu zorla yutmaya çalışıyordum yutmaya çalışırken boğazımın acısını uyandığımda da hissettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir beklediğiniz yerden haber almaya yorumlanır.

 7. Blt dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda ağzımda dolu yemek olduğunu ve onu yutmaya çalıştığımı gördüm fakat yutamıyordum yutkunmakta zorlanıyordum en son dayanamayıp ağzımda olanları bahçeye gidip bir köşede ağzımdan atıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya içinizde ukde kalan bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 8. Leyla dedi ki:

  Arkadaşım beni yarim elbiseli ve bazı açık görmüş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status