Rüyada Kabe Görmek

Rüyada kabeyi görmek, çok hayırlı olayların meydana gelmesi, büyük isteklerin kabul olması anlamına gelir. Rüya sahibi hayırlı bir amele sahip denir. Bekar olan kişiler için çok iyi bir insan ile dünya evine girerek mutlu mesut bir evlilik hayatı olacağına yorumlanır. Evleneceğiniz insan dini bütün ve güçlü biri olabilir. Manevi duygularınızı arttıran kişiler ve olaylar da olabilir. Evli ya da ilişkisi olan kişiler de hayatlarında güzel bir döneme girerler. Sevdiğiniz insanla ortak arzularınız gerçek olabilir. Eğer çalışıyorsanız, mevki yükselmesi olabilir ve daha büyük sorumluluklara layık görülebilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenlere de yeni kariyer fırsatları önlerine çıkabilirler.

Rüyada Kâbe’yi görmek, iç huzurunuzu bozan ne varsa bunlardan kurtulacağına ve iç huzurun artacağına yorumlanır. Bir süredir kuruntu yaptığınız ne varsa artık son bulur. Belki size zarar vermesinden korktuğunuz biri varsa bu kişi tamamen hayatınızdan çıkabilir ve sizden uzaklaşabilir. Eğer rüyada kabe içinde dua ettiğinizi görürseniz, hayallerinize erişeceğinize ve hayırlı işler peşinde olacağınıza, güzel haberler duyacağınıza yorumlanır. Rüyanızda kabe izlediğinizi görürseniz, saygı duyulacak bir konuma yükselebilir ve çok büyük fırsatlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Kabe Görmek ve Ağlamak

Bolluk ve bereketin artması, maddi zorlukları kolay bir şekilde atlatmak olarak yorumlanır. Borcu olan kişiler borçlarından çok kısa sürede kurtulabilirler. Kazancınızda artış olabilir ve bu sayede tüm borçlarınızı kapatma şansı elde edebilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekenler de rahata erişirler.

Rüyada Kabe Görmek ve Dua Etmek

Kazanılan paradan bereket görmek, rızkın çoğalması ve mal mülkün artışı olarak yorumlanır. Belki gayrimenkul alım satımı yapılabilir. Bir süredir endişe veren bir konuda rahatlama söz konusu olabilir. Bazı korkulardan arınır ve geleceğe umudunuz artar.

Rüyada Kabe Hurması Görmek

İlim irfan sahibi bir insana yorumlanır. Hayatınızı daha anlamlı kılabilir, çok bilgili insanlardan çok güzel öğütler alabilirsiniz. Manevi duygularınız artarak, hayır ve yardım işlerinde bulunabilirsiniz. Sizin için çok hayırlı gelişmeler olabilir. Hayatınıza girecek insanlar da sizi doğru yönlendirebilirler.

Rüyada Kabe Kapısını Görmek

Çok mutlu olacağınız haberler alarak sevineceğinize, yeni fırsat kapılarının aralanacağına, kendi şansınızı kendiniz oluşturacağınıza yorumlanır. Aile hayatında da aranılan mutluluğa erişebilir, muradınıza erebilirsiniz.

Rüyada Kabe Maketi Görmek

Devlet makamında çalışan kişiler için mevki yükselmesi olabilir. Eğitim hayatı devam edenler de sınavlarında başarılı olurlar. Kendinizi iş ve kariyer alanında şanslı hissedeceksiniz ve hak ettiğiniz saygıyı göreceksiniz. Büyük mertebelere daha da yakınlaşabilirsiniz.

Rüyada Kabe Örtüsünü Görmek

Sizi koruyup kollayan ve size destek veren insanlar ile zorlukları aşmak anlamına gelir. Bir süredir korku duyduğunuz konularda içiniz rahatlayabilir. Size karşı haksızlık yapılan bir konuda da önemli bir gelişme olabilir. Hak edilen saygı ve başarıyı simgeler.

Rüyada Kabeye Gitmek

Yapacağınız görüşmeler sonrasında iş hayatında önemli fırsatlar elde edeceğinize, yeni tanışacağınız insanlarda büyük iyilikler göreceğinize yorumlanır. Emek verdiğiniz konularda başarı ve şans sizlerden yana olacak. Devlet makamında çalışanlar da müjdeli haberler alabilirler.

Rüyada Kabe’yi Tavaf Etmek

İyi kalpli insanlar ile tanışarak güzel olaylar içerisinde olmak, örnek davranışlar sergilemek anlamına gelir. Sizin iyi huyunuz ve sağlam karakteriniz, hayatınızda almış olduğunuz kararlar çevreniz tarafından takdir görebilir. Ailede sizi örnek gösteren kişiler de olabilir.

Rüyada Kabe’ye Girmek

Otoriter kişiler ile görüşmeler yapmak ve mevki değişikliği yaşamak anlamına gelir. Hayatınızda önemli bir yükseliş olabilir ve belki hayatınızın en parlak günlerini yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak büyük olanaklar ile birlikte yeni başlangıçlar da yaparak, başarılı bir sürece adım atabilirsiniz.

Rüyada Kabe’ye Sarılmak

Zor günlerinizde size destek olacak sevdiklerinizle şu an mevcut sorunları kolay bir şekilde atlatacağınıza yorumlanır. Maddi ya da manevi konularda aileniz ve sevdikleriniz size desteklerini esirgemezler. Onlardan alacağınız yardımla kısa sürede sıkıntılarınızı atlatabilirsiniz.

Rüyada Kabe’yi Yıkık Görmek

İç huzuru kaçıran olaylar yaşamak ve talihsiz bir döneme girmek, endişelerin çoğalması anlamına gelir. Belki maddi yönden huzurunuzu kaçıracak gelişmeler olabilir. Özellikle bütçenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ve yüklü masraflar söz konusu olabilir.

Rüyada Kabe Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gönlünüzden ne geçiyorsa onun gerçek olması ve manevi duygularınızı artması, dini bütün insanlarla tanışmak, hayırlı bir evlat olmak anlamına gelir. Hayatınızda size sıkıntı veren ne varsa tez zamanda bunlardan kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Duygu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kabeyi gördüm uzagındaydım ama kabeyi ve etrafındaki insanları net görüyordum. Kabeyi ilk gördüğüm anda hemen bir isteğimi söyledim. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

 2. Esra dedi ki:

  Selamun aleyküm Rüyamda bizim evin yaninda eski bi okul var şimdi oturmak için eve çevirdiler. Tam ortada kabeyi gördüm camdan bakarken.. Ama hiç kimse yok. Sevinerek evdekiler ikna etmeye çalışıyorum kabeye gidelim diyi. Sonra babamı ikna edip gidecez. Ordada bir kaç tane araba var. Bir kaç insan girişi bekliyor tavaf yapmak için. Bende şaşırıyorum. Çünkü kâbe mekkede ama rüyamda benim oturduğum şehirde ve komsum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskiden hayaliniz olan bir şeyi başarmak demektir.

 3. özkan dedi ki:

  Selamun aleykum rüyamda nişanlım ile kabeye gitmişiz. Daha doğrusu nişanlım benden önce gitmiş. Bende akşama doğru onlara katılıyorum. Başta uzaktan kabeye bakıyoruz. Kabenin üstünü 4 tane sütunla yuvarlak kubbeyle kapatmışlar. Ama etrafı açık kubbenin altında da fıskiye koymuşlar. Kabenin üstünde su akıyor. Çok kızıyorum tamam buraları hep inşaat yaptınız da niye kabeye dokunuyorsunuz diye. Sonra kabenin etrafında tavaf eden kişiler bir anda kabeye dokunmaya çalışıyor. Bende nişanlıma ile izin veriyorlar dokunmaya bizde dokunalım diyorum. Ben dokundum diyor ben de bir daha dokunalım diyerek götürüyorum. O kalabalığı nasıl geçicez diye sordu bana nişanlım kabeye yaklaştıkça ortalık açıldı. Yaklaştık tam imamın namaz kıldırdığı yerin yanında kabeye dokunduk. Tam öpücektim görevli öpmek yasak şimdi sen öpersen herkes öpmek ister dedi. Öptürmedi ama içim çok ferahladı. Bu arada hiç kabeye gitmedim nişanlımla çok gitmeyi istiyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabulüne ve evlilik yolunda tüm engelleri aşmaya, mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır.

 4. Leyla dedi ki:

  Rüyamda kabenin içinde hızla yükseliyordum

  1. admin dedi ki:

   İyi bir amele işaret eder.

 5. Hacer dedi ki:

  Merhab rüyamda kabeyi yeşil bir alan içinde gördüm. Etrafı yemyeşil rüyamda da ilk defs böyle yeşil gördüm diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı işler yapıp sevap kazanmaya yorumlanır.

   1. Elif dedi ki:

    Rüyada kabenin gökyüzünde Sema da olduğunu.. Ve etrafı yeşilikti.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya huzura ve dileklerin kabulüne yorumlanır.

 6. Emine dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kabeye gidiyorum. Orada namaza duruyoruz, kalabalık büyükçe sonra ben namazda çok duygulanıyorum. Ağlamaya başlıyorum, çok fazla ağlıyorum böyle. Kafamı kaldırıp kabeye bakıyorum diyorum. Önümde onu gördüm ama gitmiyorum yanına. Sonra oraları gezmeye başlıyoruz falan. Özellikle ağlamak kısmı beni çok etkiledi uyanınca, bir sıkıntım var yani farklı birçok sıkıntım vardı. Dün gece onları düşünerek uyumuştum. Bunlarla alakası var mıdır? Bir de namazları geçiriyorum. Namazda ağlamam bununla bağlaşabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Gönlünüzden geçen bir dileğin gerçek olması, duaların kabulüne yorumlanır.

 7. yusuf dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda rüyamda kabeye gidiyorum uzaktan onu görür görmez ağlamaya başlıyorum. Allahım bana buraya gelmeyi nasip ettiğin için sana şükürler olsun diye dua etmeye başlıyorum. Yalnız orada nerede kalacağımı bilmiyorum ve hiç param yok hiç tanımadığım biri bana bir alet veriyor ve onunla kendime kalabileceğim çadır benzeri bir şey yapıyorum ve sürekli şükrediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olması ve iyi bir amele yorumlanır.

  2. Sinem nur dedi ki:

   Hayrolsun inşAllah Rüyamda kabe deymişim heryerine bakack yüksek bi yerden baktım sonra indim tavaf ettim sonrada dua ettim derken bi baktım birileri dedilerki başları kimse devlet baskanı gibi bi isim söylediler o artık düştü savaş başladı dediker birden karıştı ortalık kabenin duvarı yırtılmıs gördüm kartondanmış herkes kaçıyordu sehrin cıkısından uzun boylu sacları uzun atlı adamlar gelıyordu cok etkilendim hayrolsun inşAllah o

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla barışmak ve dileklerin kabulüne yorumlanır.

 8. Filiz dedi ki:

  Rüyamda hacca giden bayanların kaldığı otelde buluyorum kendimi ilahi söyleyen bir teyzenin güzel sesine doğru odasına gidiyorum. Orada 2 kızıyla beraber hadi gidelim diyor. Hep beraber kapıdan çıkar çıkmaz karşımda kabeyi serif o kadar güzeldi ki hiç televizyondaki gibi değil diyorum kendi kendime ve o kadar mutluyum ki ağlamaya başlıyorum. O teyze tam hatırlamıyorum ama bana bir şeyler söylüyor ağlama hadi gidelim diyor. Teyze ben ve 2 kızı ard arda kabeyi tavaf ediyoruz. Kızlardan biri bana diyor ki elini nerene sürersen bebeğinde iz alır sakın bir yerine dokunma ama ben ağladım yüzümü sildim diyorum. Şimdi artık bir yerine dokunma diğer kız diyor ki bebek küçükse bir şey olmaz. Bende diyorum 6 haftalık hamileyim (gerçekte hamile değilim rüyamda hamileyim). O kişiler o kadar seviniyorlar ki hamile oluşuma ve bu insanları tanımıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak ve iyilik yapmaya, başkasından hayır duası almaya yorumlanır.

 9. Seyma dedi ki:

  Merhaba, ben 3 hafta önce Umredeydim. Mekkede herhalde 2.gecemdi rüyamda Kabeyi gördüm. Bir anlamı var mı acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, duaların kabulüne yorumlanır.

 10. Nurdan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda ailemle bilmediğim bir yerdeyim. Ankara ya da Adana gibi. Oradan dışarı yürümeye çıkıyorum. Gittiğim yerde Kabe görüyorum farklı bir yer türbe de var ama Arabistan değil. Şaşkınlıkla dua ediyorum oradan ayrıldığımda o yöreye ait ahşap eski ama modern bir eve geliyorum. Orası aslında Antepmiş. Nasıl olabilir diyorum Adana buraya yakın mı ben yürüdüm diyorum yakın sayılırız diyorlar. Ben hala şaşkınım. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden güçlenmek ve bir süredir istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 11. Arzu dedi ki:

  Rüyamda bir aile dostumuzla kabeye gitmişiz. O annesini namaz kılmaya götürmüş. Bizde kabeyi gezip hayran kalıyormuşuz hediyelik eşyalar ve kumaşlar varmış.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak ve sevdiklerinizden davet almaya yorumlanır.

 12. Kevser dedi ki:

  Ben rüyamda Kabe’deydim. Karşıdan Kabe’yi izliyordum. O sırada Kabe’nin üstünde bir adam ve erkek bebek vardı bende içimden babası oğlunu Kabe’ye getirmiş diye geçirdim. Sonra biz kalabalık bir grubuz ama tavaf etmeye izin yokmuş mu yoksa vakit bitmiş dönüyormuşuz mu tam hatırlamıyorum. Bende yanımdaki birine gel boşver biz gizlice gidelim tavaf edelim dedim giderken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olmasına ve yapılan bazı hatalardan dolayı pişmanlık duymaya yorumlanır.

 13. Furkan dedi ki:

  Rüyamda annem babam ve ben kabeye doğru yola çıktık. Havaalanına gelip uçağa bindik. Annem ve babam önlere oturdu ama önde yer olmadıgı için ben arkaya oturdum. Ve bir suriyelinin yanına oturdum. Sohbet ede ede gittik. Mekkeye vardık bi tren yoluna indi uçagımız. Karşida kabe var. Vakit ikindi vakti olduğu için namaz kıldım. Sonra ust kata çıkmak istedim ama bir adam engel oldu. Bende çıkamadıgım için ağladım. Agladigım için adam ust kata cikmama izin verdi. Cıktık birlikte ve bana birşey anlatıyordu;
  Bir gün burda bütün müslümanlar namaz kılcak ve bu namazı peygamberimiz kıldırcak dedi. Ama ilginç olan peygamberimiz namazı havada kıldırcak ama biz kabede yerde kılıcakmışız

 14. Furkan dedi ki:

  Rüyamda annem babam ve ben kabeye doğru yola çıktık. Havaalanına gelip uçağa bindik. Annem ve babam önlere oturdu ama önde yer olmadığı için ben arkaya oturdum. Ve bir suriyelinin yanına oturdum. Sohbet ede ede gittik. Mekkeye vardık bir tren yoluna indi uçağımız. Karşıda kabe var. Vakit ikindi vakti olduğu için namaz kıldım. Sonra üst kata çıkmak istedim ama bir adam engel oldu. Bende çıkamadığım için ağladım. Ağladığım için adam üst kata çıkmama izin verdi. Çıktık birlikte ve bana bir şey anlatıyordu. Bir gün burada bütün müslümanlar namaz kılacak ve bu namazı peygamberimiz kıldıracak dedi. Ama ilginç olan peygamberimiz namazı havada kıldıracak ama biz kabede yerde kılıcakmışız.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sizin için istediği başarıyı sergilemek, hayırlı bir evlat olmaya ve onları gururlandırmaya yorumlanır. Çok dua edip istediğiniz bir şey de gerçek olabilir.

 15. halime dedi ki:

  Rüyamda çok değerli bir ablamın herkese ayrı bir görev verdiğini gördüm. Arkadaşlarıma hangi görevi verdiğini hatırlamıyorum ama bana maket olan bir kâbe verdi ve bana bu görev senindir dedi. Ben baktım makete bu kâbe dedim ve şok oldum. Gerisini hatırlamıyorum rüyamı. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden güçlenmek, hakkı olanı almak ve duaların kabul olmasına yorumlanır.

 16. Zehra dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda annem, amcamın eşi ve kızı kabeye gitmişiz. Ben çok heyecanlıyım. Kabeyi görmedim ama bembeyaz penceresiz bir odanın içindeyiz. Öğlen ezanı okuyor. Ayy diyorum. Kabede ezan bile farklı okuyor. Çok güzel… Aynı dedikleri gibi burası manevi yönden çok güzel kendimi çok iyi hissediyorum” diye düşünürken ezan bitiyor, hadi namaz kılalım diyorlar. Heyecanlanıyorum ilk defa kabeye karşı namaz kılacağım diye seviniyorum. Tam o sırada tanımadığım bir erkek giriyor içeriye gözleri üstümde, hemen başımı aşağıya eğiyorum. Amcamın eşi daha önce umre yaptı. Ne yapacağımızı o biliyor diye ona bakıyoruz. Adam da namaz ķılmak için gelmiş. Amcamın eşi gidip adamı selamlıyor ve bize burada adamlarla rahat rahat konuşabileceğimizi söylüyor. Sinirleniyorum adamın gözü halen üstümde “Peygamberimizin evinde nasıl böyle rahat erkeklerle konuşulur.” diye düşünüp odadan çıkıyorum ve o sırada saçımın dümdüz açık bir şekilde durduğunu görüyorum. Kendime kızıyorum. Kabede hemde bir erkeğin önünde nasıl açık kalırım diye. Bir an namaz kılmak için abdest alıyorum ama ne zaman aldığımı bilmiyorum ellerim ıslak. Kafama bir yazma örtmüşüm ama saçlarım normalden bir tık daha uzun, yazmanın altından saçlarım görünüyor gibi. Nerede namaz kılarım diye düşünürken bir odadan kuzenim çıkıyor. Yeni namaz kılmış gibi. Kesin o oda boştur deyip. O odaya giriyorum ama orada da başka bir erkek var. O da yeni namazını bitirmiş gibi hissediyorum. O diğer adam gibi gözünü dikip bana bakıyor. Ne oluyor nasıl kuzenim tanımadığı bir adamın yanında namaz kılar diye düşünürken bu adama gözlerimi dikip bende bakıyorum. Adamın ağzı hiç teprenmiyor ama sanki onu duyuyorum. “2 rekat şükür namazı kıl ve buradan çıktıktan sonra sana kısmetini göstereceğiz diyor.” “Nasıl bir erkeğin önünde namaz kılacağım, hem saçımda görünüyor diye düşünürken rüya karmakarışık bir hal alıyor. Sanki o 2 rekat namazı kıldım ya da kılmadım emin olamıyorum derken uyandım. ((Bu arada girdiğim ve çıktığım her oda camsız ama insana ferahlık veren bir bembeyazlıktaydı.)) Yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler… 

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olmasına ve sevdikleriniz ile hayırlı bir amele yorumlanır. Özellikle de zor durumda bulunan yakınlarınız bundan kurtulur. Sevdikleriniz adına çok mutlu olabilir, onlardan hayır duası alabilirsiniz.

 17. Melek dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda bir ses işittim. Biri bana kabenin üzerinde bir inci var, sen o incisin dedi. Sonra birden önümde beyaz bir kapı açıldı. Kabe ve tavaf eden insanları gördüm. Ve kabenin üzerinde kocaman bir midye açılıyor. İçinden çok parlak ve güzel bir inci görüyorum. Sonra beyaz kapının önünden kabenin üstündeki incinin üzerine havalanıyorum. İnciyle birleştim sanırsam sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir rüyadır, duaların kabul olmasına ve iyi bir amele yorumlanır.

 18. sunja dedi ki:

  Kabenin kapısının bir anda açıldığını gördüm ve kapıdan bir kalabalığın çıktığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınız tarafından sevilip sayılmaya ve herkese örnek olacak bir davranış sergilemeye yorumlanır.

 19. Nazan dedi ki:

  Selamun aleyküm, öncelikle hayırlı günler. Allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun. Ben dün gece rüyamda Kabeyi gördüm ama eğik ve küçük bir halde gördüm. Etrafında kimse yoktu. Bende pencereden bakıyorum. Ben gitsem tavaf etsem diyorum. O sırada uyanıyorum. Sabah ezanını duyuyorum uyandığımda ☺

  1. admin dedi ki:

   Amin cümlemize. Bu rüya bir süredir yapmak istediğiniz bir iyilik varsa bu gerçekleştirmeye, özellikle iç huzurunuzu kaçıran bir konuda gönül rahatlığına ermeye yorumlanır.

   1. Pembe dedi ki:

    Rüyamda Kabe’nin bir kosesindeyim. Tamamını değil sadece bulunduğum köşeyi görüyorum. Yanımda bir arkadaşım var. Kabe’nin duvarında dört adet çeşme var. İkisi uzun ikisi kısa. Çeşmeden akan sular yerden de dere gibi akmaya devam ediyor. Bir adam bu su kabeden çıkıyor için diyor. Yanımdaki arkadaşım bir avuç alıp içiyor. Fakat yerdeki su kirlenmiş. Ben de neden bu kirli suyu içelim ki şu çeşmelerden akan suyu içeriz diyorum. Sonra Kabe’nin köşesinden önce babamı sonra annemi görüyorum. Arkalarından arkadaşımın eşi de çıkıyor. Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bol kazanca ve hayırlı bereketli gelir sağlayıp ailenizde borcu olanlar varsa da borçlarından kurtulmalarına yorumlanır.

 20. Yeşim dedi ki:

  Rüyamda bir pencereden Arabistan ülkesinin tamamını seyrediyorum. Şehrin etrafı tamamen çöllerle kaplı ama şehir çok net ve güzel. Şehrin tam ortasında Kabe’yi görüyorum. Erkek kardeşime görmek istersen gel bak Kabe diyorum. Sonra da fatiha ve ihlas okuyup peygamberimizin ruhuna hediye ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Manevi yönden huzura erişmek ve gönlünüzden geçen şeylere erişmek anlamına gelir.

 21. Nagihan dedi ki:

  Rüyamda kabeyi görüyorum ama maket seklinde küçük halini görüyorum. Gördüğüm gibi ağlamaya başlıyorum. İbadet etmeye çalışıyorum ama 4 yaşındaki kızım huysuzlanıyor ve onu sallamaya çalışıyorum. Ama maketin yanındayım, karşımda iki bayan var. O ara telefonda bir şey çalışıyor, sanırım şarkı gibi bir şey. Bana kötü bir şekilde bakıyor kadınlardan biri. Bende saygısızlık ettiğim için kabeye mahcup oluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabul olmasına ve ilerleyen günler çok hayırlı bir ziyaret etmeye yorumlanır.

 22. Serap dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte kabeyi önüne gittik. Annem bana kursu verdi otur dedi kabeyi seyret dedi, annem çok mutluydu. Bende kabeyi izliyordum ama yarısını görmüyordum. Neden görmüyorum derken gökyüzüne baktım. Gökyüzünde mavi pembe beyaz bulutlar vardi. Ne anlama gelir acaba şimfiden tesekkurler.

 23. Serap dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte kabeyi önüne gittik. Annem bana kursu verdi, otur dedi. Kabeyi seyret dedi, annem çok mutluydu. Bende kabeyi izliyordum ama yarısını görüyordum. Neden görmüyorum derken gökyüzüne baktım. Gökyüzünde mavi pembe beyaz bulutlar vardı. Ne anlama gelir acaba? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan iyiliklerin karşılığını görmek, aile içerisinde huzur ve saadete yorumlanır.

 24. Aysun dedi ki:

  Rüyamda bir dağa tırmanıyordum. Yürürken yürürken karşıma kabeye gelmişim. Çok mutlu oldum, gözümü ayırmadan bakıyordum. Tam o anda ezan okundu ve ben ağlamaya başladım. Sonra uyanmışım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir engeli aşmak ve hedefinize ulaşmak, emeklerinizin karşılığını tez zamanda almak anlamına gelir.

 25. Ferda dedi ki:

  Rüyamda Harem- I Serif’teyim. Kabe’yi çok net gördüm. Üstünde sarı yaldızla sanırım kelime- I tevhid yazıyordu. Etrafında duvarlar varmış ama hepsi aşağı doğru çekilmiş. Ben de çok rahat gördüm onu.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir dileğin kabul olmasına yorumlanır.

 26. Mehmet can dedi ki:

  Rüyamda kabeyi türkiyede olduğunu gördüm ve kabenin avlusundan abdest alıyordum ve kabenin bir duvarın üstü yıkık olduğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Birini ziyaret etmek ve hayır duası almak demektir.

 27. Mehmet Erbay dedi ki:

  Kabeye gitçem, bir su var doğru düzgün simit yok. Sonra suyun az olan tarafından yürüyerek geçtim . Sonra su kayboldu. Oradaki bir adam çabuk geçin şimdi gelir dedi. Bende çoçuklara çabuk koşun dedim. Geçtik su gelmeden kabeyi gördük, pırıl pırıl parlayan bir yerdi. Sonra melek gelir şimdi bekleyin dediler. Geldi o da çok parlaktı. Bir sürü insan vardı geçmeye çalışan geçemediler. Yakın zamanda 3 kez kabeyi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan duaların kabul olmasına, içinizi ferahlatacak haberler almaya yorumlanır.

 28. Ertuğ dedi ki:

  Rüyamda kabeyi izledim izlerken ağladım ve kabede dua ettim ??

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olması ve hayırlı bir işe vesile olmak anlamına gelir.

 29. fatma dedi ki:

  Rüyamda mekkede harem bölgesine girmek için bir kapıdan geçmem gerekiyordu ama kapı çok dar ve küçüktü. Ancak sürünerek geçebildim. Sonra da kabeyi gördüm (yarısını tamamını değil) tavaf edemedim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir iyilik yapmak hayır işlemek ve hayır duası almak anlamına gelir.

 30. Esra dedi ki:

  Arkadaşımla bir yerde oturuyorduk ve pencereden kabeyi gördüm. İnsanlar tavaf ediyordu. Ben de fotoğrafını çekip anneme atmıştım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş yapmak, iyilik etmek ve mutluluğun artmasına yorumlanır.

 31. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber bir odanın kapısının açtık ve kapı açıldıktan sonra kabeyi gördük. Millet tavaf ediyordu. Acele bir işimiz vardı ama biz orada o milletin tavafını izlemek için orada kaldık ve orada ayrıldıktan sonra genç bir çocuğun yanına gittik.

  1. admin dedi ki:

   Maddi engelleri aşarak istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek, iç huzurun da artmasına yorumlanır.

 32. Muhammet balci dedi ki:

  Rüyada kabe taşını sarılarak öpüyordum ağlayarak ve allahtan af diliyordum. Sonra arkamda yaşlı bir teyzede geldi ve o da ağladı. O sıra hemen kalktım. Rüyada anlamı ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmak, pişmanlıkların son bulması ve doğru yolda ilerlemek anlamına gelir.

   1. Mel dedi ki:

    Selamun aleykum, rüyamda kabenin önünde oturuyordum. Kabe bomboştu, en fazla 5 kişi vardı. Kabeye dokunup, ağlayıp dua ediyordum. Kalktığımda aynaya baktım, gözlerim kıpkırmızı idi ağlamaktan. Rüyanın anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Tövbe etmeye ve hataları telafi etmeye yorumlanır.

 33. Osman dedi ki:

  Rüyamda kırgın olduğum bir halamla Kabe’nin yanında duruyoruz. Rüyada belim çok çok ağırıyordu ve kırgın olduğum halamla daha önceki yanlış davranışlarından dolayı konuşmak istemiyordum. Tam hatırlamıyorum ama anne babamı da gördüm. Rüyanın yorumunu merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile gelecek günlerde aynı ortamda olmak ve barışmak demektir.

DMCA.com Protection Status