Rüyada Kaka Yapmak ve Temizlemek

Rüyada kaka yapıp temizlediğini görmek, elinizden yüklü miktarda para çıkabilir. Bir süre para sıkıntısı çekilebilir. Riskli yatırımlar ya da hesapta olmayan masraflar yüzünden elinizden çıkacak para yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle kendi çıkarı için sizi kullanmak isteyen birileri varsa, para kaybetmenize neden olabilirler. Ya da paranızı har vurup harman savurmak olarak da yorumlanır. Şu günlerde ticari hayatta dikkatli olmak şeklinde uyarı anlamı taşır. Alınan bazı maddi riskler beraberinde kayıplar getirebilir.

Rüyada başkasının kakasını temizlemek, iş hayatında hüsrana uğramak, iş yerinden ayrılmak gibi anlamlara da gelir. Geliriniz azalabilir ya da borçlar artabilir. Mal mülk kaybına da yorumlanır. Maddiyatçı insanlara karşı çok temkinli olmanızda yarar var. Çünkü sizin paranıza göz dikebilirler veya maddi külfet olabilirler.

Rüyada Tuvalete Kaka Yapmak ve Temizlemek

Geçmişte yapılan hatalar yüzünden tekrar zorluklar yaşamak, yeniden benzer şeylerin ortaya çıkması, sırların öğrenilmesi gibi anlamlara gelir. Sırlarınızın başkaları tarafından öğrenilmesi ile beraber ayrılıklar da söz konusu olabilir. Ya da söylenilen bir yalandan sonra başkalarına karşı mahcup olabilirsiniz.

Rüyada Altına Kaka Yapmak ve Temizlemek

Rüyada sıçmak ve temizlemek, uzun uğraşlar sonrası refaha erişmek, ancak bunun için de çok büyük sıkıntılar atlatmak gibi anlamları vardır. Özel hayatınızdaki sorunların da çözülmesi zaman alabilir. Çok fazla sabır etmeniz gerekebilir.

Rüyada Büyük Abdestini Yapmak ve Temizlemek

Rüyada bok temizlemek, haram maldan uzak durmak şeklinde yorumlanır. Her türlü haksızlıktan uzak durmanız yönünde de uyarır. Yoksa gelecek günlerde pişmanlık söz konusu olabilir. Yapılan maddi hatalar yüzünden ailenize da mahcup düşebilirsiniz.

Rüyada Büyük Abdesti Suyla Temizlemek

Geçmişte yapılan her türlü hatalardan ders çıkarmak ve hakkın yerini bulması anlamına gelir. Bir zamanlar bencilce davranışlardan dolayı pişmanlık yaşanabilir. Başkalarına karşı davranışlarınızdan dolayı sizi dışlayabilirler ya da saygınlığın azalması anlamına da gelir.

Rüyada Kaka Yapmak ve Temizlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor zamanlar atlatmak, maddi ya da manevi yönden külfet altına girmek anlamına gelir. İç huzurunuzu kaçıran bir olay yaşayabilirsiniz. Başkalarının hataları ya da kendi hatalarınız yüzünden yaşanacak maddi sorunlar ile birlikte zor zamanlar atlatılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mahir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda iş ortağım ile aynı anda aynı tuvaletteydik. 2 adet alafranga tuvalette çapraz köşelerde tuvaletimizi yapıyoruz. Sonra peçete ile kendimi temizliyorum. Temizledikçe sanki tekrar temizleme ihtiyacı oluyor. Zor temizleniyor. Tam anlamıyla temizlendiğini hatırlamıyorum. Tuvalette tek bir çöp kovası var ve kova bana daha yakın. Ortağım kullandığı peçeteyi lavaboya atmış ve benden çöp kovasına atmamı istiyor. Lavabodaki bu peçetede az biraz kan var gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki sırlar şu günlerde sizi rahatsız edebilir, güven duygusu sarsılabilir.

  2. Pinar dedi ki:

   Farkinda olmadan kaka yola dusuyor. Insanlar farketmiyor. Uzerim temiz. Sonra bir tuvalet buluyorum iyice temizliyorum yinede pis dir diye kalan I bir cam kavanoza yapiyorum.

   1. admin dedi ki:

    Sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

    1. Sevgi dedi ki:

     Rüyamda kardeşlerimle bir arada oturup sonbet ediyoruz .onlari dinlerken farkında olmadan büyük tuvaletimi yapıyorum sanki tuvalette gibi bir rahatlık ile farkına vardığımda ise onlara çaktırmamak için yeğenimin bebeğinin bebek bezi gözüme ilişiyor ona koyup ortadan yok etmek istiyorum ama biraz yere dökülüyor yinede baya uğraştım onları toparlamak için. Onlar anlamadı yinede görmediler.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya kardeşleriniz ile küs iseniz barışmak ve ev hayatında daha üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

    2. Halil dedi ki:

     Rüya da iş yerinde orta da olan bir klozete büyük abdestini yaptım . Sifonu çektim ama temizlenmedi. Görevli ablalarin temizlediğini gördüm.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya iş hayatında sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

  3. Ali dedi ki:

   Merhaba. Rüyamda yanan bir çakmak gördüm daha sonra (afedersiniz) kaka gördüm dışkıda olabilir tam emin değilim sonra fark etmeden parmağıma bulaşmıştı bende hemen temizledim. Bu rüyamın tabirini aradım ama hiç sonuç bulamadım lütfen en kısa zamanda bana yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kötü kimselerden uzak durmak ve doğru işlerde yer almaya yorumlanır.

  4. Hakan ÜRÜN dedi ki:

   Rüyamda bir yolcu otobüsünde yolculuk yapıyordum birden kakami tutamadım tam altıma yaparken kakayi elime aldım sol elimdeki kakayi otobüsün ön camı kayboldu rüzgarla temizlendiğini gördüm elimi kokladım temiz kokuyordu tabiri nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya size karşı yapılan bir haksızlığın biteceğine yorumlanır.

 2. Semra dedi ki:

  Rüyamda sanki rükuya eğiliyorum geriye doğru o kadar büyük abdestimi yapıyorum ki tepeleeme paçamada bulllaşmış. Sonra etraaffaa bakıyorum gören oldu mu diye birden odadddaa ablamlar falan birkaç kişi görüyorum aman baasmassınlarr görmeden teeemizleyeeyiim diyorum o esnada bbaasmış etrafa bulaştırmışlar bile. Ama hala fark etmemişler bölede uyandım

  1. admin dedi ki:

   İç huzuru kaçıran bir şeyden kurtulmaya yorumlanır.

  2. Hayriye yurtal dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda banyoda küvette büyük abdestimi yaptım ve misir taneleri idi büyük abdestim sonra hortumla şu tutup yıkarken biri yapma dedi bana ama devam ettim kafamı kaldırdım örümcek ağı vardı küvetin etrafında orayada hortumla şu tutum ve çıktım dışarı anlamı nedir acaba bu ruyanin?

   1. admin dedi ki:

    Maddi külfetten kurtulmak ve evinizde huzurun sağlanmasına yorumlanır.

   2. Meral dedi ki:

    Rüyamda tanımadığım bir bayan tuvalet kağıdıyla kıçımı siliyor ve pislik bulaşıyor oda şaşıyor bende çok utanıyorum yorumu nedir

    1. admin dedi ki:

     Bir kadın ile aranızda anlaşmazlık çıkabilir.

     1. Ozkan dedi ki:

      Ruyamda çok sıkıştıgımı fark edince tuwalette gittim tuwalete oturunca altima yaptigimi fark ettim tum elbiselerimi çikarip temizlerken birisi beni fark etti

     2. admin dedi ki:

      Arkanızdan dedikodu yapan kişileri öğrenmeye yorumlanır.

    2. yavuz dedi ki:

     bir arkadaşımla oturup konuşurken birden altıma büyük abdestini yaptığımı farkedip temizlerken arkadaşım oturduğum yerden kalan çok az temizlenmemiş kısmını farketti ve birşey söylemedi ama ben mahçup oldum. bunun manasi nedir. teşekkürler.

     1. admin dedi ki:

      Sizinle dertleşen ve sıkıntılarını anlatan biri olabilir.

 3. Eda dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir alışveriş merkezi yapılıyor ve yapılan yerleri halka açık. Aniden çok tuvaletin geliyor. Yanımda hiç görüşmediğim eski eşim var. Tuvalet tamamlanmış görünüyor ama kapıları yok ve ben kakamı yapıyorum sular yok. Yanımızdaki suyla temizliyorum o da görüyor yardım ediyor. Yan tarafta başka bir çift daha tuvaleti kullanılıyor diye kullanıyor fakat bir bakıyor borular birleşik değil. Herkes şaşırıyor ben beni suçlayacaklar diye peçeteyle kapatıp eski eşimle kaçmaya çalışıyoruz. Ve sonra annesinin yanına gidiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Kimsenin sizden beklemediği başarılara ve zorlukları tek başına aşmaya yorumlanır.

   1. deniz dedi ki:

    Merhaba rüyamda;çalıştığım yeri gördüm mesai bitmişti,lambaları kapatıp dükkandan çıkacaktık Sonra tuvalette 3 tane b*k gördüm ve temizlemeye çalıştım.

    1. admin dedi ki:

     Hakkınızda konuşan kişiler varsa buna pişmanlık duyabilirler.

    2. Maho dedi ki:

     Merhaba rüyamda bildiğim yada bilmediğim bir yerdeyim tam hatırlamıyorum sıkıştığı mı hissettim.kosarken elimi altıma götürdüm.v.cokca altıma yaptığımı his ettim tuvalet dışarda bilmediğim bir yerdeydi.bir iki kişi daha vardı .o kadar yaptığıma çok şaşırdılar çünkü suyu açınca zor gitti.yani anlayacağınız bir buzağının dışkısı kadardı.ordakilerden yeni bir kilit istedim .yada almalarını söyledim.gunlerden pazar ve dükkanlar kapalı .dediler öylece uyandım

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi sıkıntıların aşılmasına ve elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 4. Yüksel yılmaz dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir yerde tuvalette büyük abdestimi yapmak için oturdum. Biraz zorladım. Çok az bir miktar yaptım. Gerisi popomda sıkışıp kaldı. Elimle temizlemek isterken elime bulaştı. Muslukta ellerimi temizlerken birkaç kişi de vardı. Onlar farkına varmadan ellerimi yıkadım. Rüyamın tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Büyük engelleri aşmak ve zorlukları geride bırakmaya yorumlanır.

  2. Hayriye dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda banyoda küvette büyük abdestimi yaptım ve misir taneleri idi büyük abdestim sonra hortumla şu tutup yıkarken biri yapma dedi bana ama devam ettim kafamı kaldırdım örümcek ağı vardı küvetin etrafında orayada hortumla şu tutum ve çıktım dışarı anlamı nedir acaba bu ruyanin?

 5. Öznur Çalışkanlar dedi ki:

  Rüyamda iki küçük kız çocuğu (4 yaş) banyo da yıkanırken top top kaka yapmışlar. Biri benim diğeri arkadaşın kızı. Ben elimde peçeteye tek tek kakaları toplarken bazı kakaların suyun altında beyaza dönüştüğünü görüyorum. Toplamaya devam ediyorum, kakanın kokusunu bile hissediyorum rüyada. Öylelikle uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ev içi problemleri birinden gelecek yardım ile birlikte çözmek anlamına gelir.

 6. anon12 dedi ki:

  Rüyamda kaka yaptığımı ve o kakayı peçete ile alıp tuvalete attığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen bir şeyden kurtulmaya yorumlanır.

 7. Necla dedi ki:

  Rüyamda tuvalete büyük abdestimi yapıyorum annem temizliyor. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Büyük sorunları ailece geçmişte bırakmaya yorumlanır.

   1. Gül dedi ki:

    Rüyamda bor dagdagim. Ama dağ umumi tuvalet olarak kullanılıyor.. kimi tuvaletini yapiyor limi sirada bekliyor ama acik alan. Kapi felan yok bina yok.. sonra bem tuvaletimi yapiyorum ama büyük abdest aldigim icin su da yok yikayamayinca pantalonumu cekmiyorum. Su bulup yikarim diyorum. Ama insanalr gorur diye de çekiniyorum.. tam 1 2 adim attim ki bir çocuk beno görüp annesine bak o da p… acik geziyor bana kiziyorsun diyor. Hemen cekiyorum pantalonumu. Cocuga kötü örnek olmayayim diyorum. Ama pis diye de icim icimi yiyor…

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hakkınızda ön yargılı olan insanları ön yargılarının kırılmasına yorumlanır.

 8. Öznur dedi ki:

  Rüyamda erkek bayan karışık bir kaç kişinin yanında sırtımı onlara dönecek şekilde kaka yaptım. Onlarda kakamı gördüler. Bende hemen üstünü toz toprakla kapatıp kürekle temizledim.

  1. admin dedi ki:

   Yalanların gizli kalmasına ve başkalarından gizlediğiniz şeylerin endişe vermeyeceğine yorumlanır.

   1. Gizli dedi ki:

    Rüyamda hastanedeydim kakam gelmişti ailem önden gitmişti ben arkadan geliyordum sonra donuma kakamı yaptım ve o kaka yere düştü ve ordan utanarak kactım tuvalete gittim duş kabininin yanlarında yeşillik vardı klozete oturdum ve tuvaletimi yaptım. Ben illegal işlere girmiştim sanaldan ondan sonra bu rüyayı gördüm.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi sıkıntıların sona ermesine yorumlanır.

 9. nagihan dedi ki:

  Merhabalar. Evimde küçük bir kutunun içinde yavru fare gördüm. Annem de bana bu fare bu kartonu deler çıkar kemirir bunu evinde gönder diyor. Bende evimin balkonundan fareyi atıyorum. Ağacın dalına konuyor sonra kayboluyor. Birde aynı gece diğer bir rüya daha görüyorum. Alışveriş merkezine gidiyorum. Orada tuvalete gidiyorum. Büyük abdestimi yapıyorum. Sonrada sifon çalışmıyor elime maşhabayı alıp temiz su döküp temizliyorum. Daha sonra temizledikten sonra orada 3-4 parça beyaz bez çıkıyor ha iyi temizlendi orası diyorum leke olmadı. Ne demek? Bana yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde masraf olması ya da başka birinin size maddi külfet olmasına yorumlanır. Ancak bu durum kısa sürer ve tez zamanda kazancınız cebinize kalır.

 10. leyla dedi ki:

  Rüyada çalışma koltuğuma kaka yapıyorum ve sonrasında tazikli su ile hiçbir yere bulaştırmadan su ile çöp kovasının içine temizliyorum. Temizledikten sonra rahatlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

   1. Emine aydın dedi ki:

    Rüyamda yatağıma büyük abdestini yaptığımı görüyorum elimle alıp atıyorum ama elimde yatağada bulaşmıyor ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim

 11. Nazlı yaz dedi ki:

  Rüyamda tuvalete büyük çişimi yapıyorum. Ben tuvaleti temizlerken arkadaşım geliyor ve bana şuraları da temizle diyor gülümseyerek. Bende temizliyorum. Bu arkadaşım da uzun zamandır hiç görüp de konuştuğum bir insan değil. Acaba neye çıkar bu rüyam?

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da elinize para geçmesine yorumlanır.

   1. Sinan akalan dedi ki:

    Ruyamda kadinlar hamamınında azıcık büyük tuvaletimi yaptığımı hissettim ve hamamdaki tuvalete gidip elime su döküp popomu yıkamaya çalışıyorum ama popomun kenarındaki dışkı çok az olmasına rağmen bir türlü tam yıkayamıyorum bir yandan da kadınlar beni görmesin diye tuvaletten çıkmaya çalışıyorum rüyamın yorumu nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Birine verilen sözün tutulması ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

     1. FatihY dedi ki:

      Rüyamda yatağımın üzerine serili olan pikenin üstüne büyük abdestimi yaptı. Sonra o pikeyi lavaboda yıkadım. Hem pike hem de lavaboda be üstümde bir damla dışkı kalmadı. Tertemiz oldu. Hemen uyandım. Tabiri nedir acaba?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 12. Ezgo dedi ki:

  Rüyamda büyük abdestimi tuvalete yapıyorum fakat tuvaletin her yerine bulaşıyor. Tekrar aynı tuvalete oturmam gerekiyor ama hala tam temizlenmediği için oturmak istemiyorum ve utanıyorum. Tanımadığım ama rüyada tanıdığım bir erkek tuvaleti temizliyor ve bana yardım ediyor.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan bir anda kurtulmaya ve başkasından yardım almaya yorumlanır.

 13. Özden aydın dedi ki:

  Rüyamda kızımın tuvalet geliyor. Bir dükkanın tuvaletine sokuyorum. Tuvalet pis yanındaki el yıkama lavabo var. Bana diyorlar orada yaptırabilirsiniz. Bende kapıyı açıyorum, orası da pis ama bir köşesine kızımın kakasını yaptırıyorum. Elimde bulaşıyor çok azcık. Sonra kızımı temizliyorum, yaptığı yeri temizliyorum. Önceki olan yeri temizlemiyorum. Lavaboda çıkıyoruz, ananem karsıma geliyor (kendisi yasıyor). Bana diyor ne yaptın diyorum o pislik bize ait değildir. Temizleyemedim falan. Annemde gülüyor nasıl bulduysan öyle bırakcan zaten derler diyor. Devamı var mı hatırlamıyorum, uyandım sonrasında.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntıların bitmesine ve olanakların artmasına yorumlanır.

 14. Zenni dedi ki:

  İkidir rüyamda dışkı temizlediğimi görüyorum. İlkinde toplu bir alanın helası ben kullanmak için giriyorum ama bakıyorum üstü pis peçete ile temizliyorum. Sonra kullanmak için peçete seriyorum. İkincisinde gene böyle toplu kullanılan yer spor salonu gibi bir yerin helasıydı sanırım. Sonra giriyorum bakıyorum baya pis gene terliği falanda kirletmişler. Terliği giyiyorum ama basmadan suyla temizliyorum. Diğer yerleri de temizliyorum. Sonra uyandım zaten ama pisliği falanda net hatırlıyorum. Çok kafama takıldı. Bu yüzden paylaşmak istedim. Hayırdır inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bazı borç ve sıkıntılardan zor da olsa kurtulmaya yorumlanır.

 15. Ezgi dedi ki:

  Bir otobüste yolculuk yaparken büyük tuvaletimi yapıyorum ve sonra insanlar kokudan rahatsız olup söylenmeye başlıyorlar ve ben peçete yardımı ile temizliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz insanlardan hayırlı haberler almaya ve yolculuğa yorumlanır.

 16. NESLİHAN dedi ki:

  Rüyamda birkaç kişiyle oturuyoruz. Farkında olmadan altıma yapıyorum. Benim yaptığım anlaşılacak diye korkuyorum. Yanımdaki tanıdık erkek elleriyle temizliyor. Benim yaptığımın farkına varmıyor kimse. Neden sen temizledin diye soruyorlar. Zaten kimin yaptığı belli değil diyor böyle mi bırakayım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız kişilerle güvene dayalı bir ilişki kurmak demektir.

 17. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir kadının evindeyim. Kocasınla öpüşüyorum, aslında öyle bir isteğim de yok. Neden yaptığımı bilmiyorum. Adam yok oluyor, sonra teli evde kalmış msjlaşmışız. Onları silmek için wc ye gidiyorum. Büyük abdestimi yapıyorum ama wc dışarıya acık gibi 1 kadınla 1 adam görüyor elimde pislik kalmış ona da adam su döküyor temizliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden dostlarınız ile aranızın açılmasına, sizi yargılamalarına yorumlanır.

 18. Gönül dedi ki:

  Merhaba, rüyamda büyük abdestime sıkışmıştım. Böyle hem oda hem tuvalet gibi boş bir odaya girdim. Ablam ve eniştem vardı. Dayanamadım yere çöküp yaptım. Eniştemler iyy piss deyip çıktılar. Başka odaya geçtiler. Ortada sofra kurulmuş kalabalık, bende hemen o pisliği temizleyip ellerimi falan yıkayıp gidiyorum. Ben girince herkes gülüyor iyy pişs diyorlar ve dalga geçiyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanların size karşı baskısından ve çekinmekten kurtulmak anlamına gelir.

 19. Sedanur dedi ki:

  Rüyamda okulda (lise son) büyük abdestimi yaptım. Sonra onu iyice yıkayıp çıktığımda arkadaşım çok koktu dedi.

  1. admin dedi ki:

   Söylenen bazı yalanların ortaya çıkmasına yorumlanır.

 20. Betül dedi ki:

  Rüyamda okulda büyük abdestimi yapıp tanzikli suyla temizledim. Çıktığımda arkadaşım çok koktu dedi.

 21. Serpil dedi ki:

  Hocam rüyamda kaka yapıyorum. Peçeteyle siliyorum ama bir türlü arınmıyor. Azalıyor ama tam gitmiyordu. Suyla yıkadım gene arınmadı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı borçlar yüzünden endişeye kapılmaya yorumlanır.

 22. Sanem dedi ki:

  Rüyamda gelinlik giydim. Gelinlikle tuvaletimi yapacakken batırdım banyoyu batırdım. Soyunup tüm vücudumu ve banyoyu yıkadım ama düğünüme geç kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda baskıdan kurtulmak ve daha özgür olmaya yorumlanır.

 23. Fatma dedi ki:

  Rüyamda bir uçurum kenarında çok büyük kitle halinde 3 adet kaka yapıp, sonra onları kimse görmesin diye denize fırlatıp, rahatladığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Zor günleri geride bırakmak ve çok zor bir şeyi başarmak anlamına gelir.

 24. Mrn brn dedi ki:

  Rüyamda erkek kardeşimin büyük abdestini yaptığını, sonra büyük abdesti eline alarak suyun altına tutarak akıttığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sıkıntıların azalmasına, ancak bir konuda önemli bir yardımda bulunmaya yorumlanır.

  2. Ali kara dedi ki:

   Rüyamda birileriyle silahlı çatışırken altıma kaka yapıyorum tuvalete gidiyorum temizlenirken her yer pisleniyor temizliyorum

   1. admin dedi ki:

    Maddi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

    1. Mine tek dedi ki:

     Rüyamda kayalık bir yerde kakamı yapıyorum eşimin akrabaları orda bende taşlarla üstünü örtmeye çalısıyorum aşağı tarafı dere gibi bir yer

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya büyük bir engeli aşmaya yorumlanır.

 25. Hüseyin ÜNVER dedi ki:

  Selamün aleyküm, rüyamda yolda yürürken altıma büyük abdestimi kaçırdım. Sonra wc girdim temizledim. Sonra tekrar aynı olay oldu ama bunu biraz toplu para vardı. En ortasındaki 5 tl arasında yapılmış olduğunu, o arada bir akrabam para istiyor ve çocuğuma parayı veriyorum. O anda görüyor tekrar para bana geldiğinde ise wc gidip paranın üzerindeki pisliği su ile temizledim.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı yapılan haksızlıklardan kurtulmak ve hakkınız olana sahip olmak anlamına gelir.

 26. Muhammed dedi ki:

  Dün sabah seher vaktinde uyudum. Üç tane ayetel kürsi okuyup uyudum. Her gece böyle yaparım. Rüyamda süzgeç gibi bir şeyin üzerine büyük abdesti mi yaptım ama bembeyazdı büyük abdestim. Sonra elime hortum alıp onu yıkadım.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir maddi zorluğu aşmak anlamına gelir.

   1. Muhammed dedi ki:

    Hocam birde iki gün üst üste rüyamda askere gitmişim. İlk rüyamda mermim bittiği için düşmanla dövüşüyordum. Ertesi gecede rüyamda yine askerdeyim ve bu seferde silahla çatışmaya girdim. Bunun manası nedir?

    1. admin dedi ki:

     İş hayatında daha çok hırs yapmaya ve hedeflenen kazanca ulaşmaya yorumlanır.

 27. nurcan dedi ki:

  Merhaba. Ben liseyi okuduğum okuldaymışım. Bir sınıfın içi çamaşırla dolu, ben onların üzerinde kakamı yapıyorum. Kimse beni görmesin diye uğraşıyorum. Kakanın üzerine oturuyorum. Bir süre sonra beyaz bir havluya sarıyorum kakayı. Bana bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Sonsuz teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sırların ortaya çıkmasında endişe duymak anlamına gelir.

 28. Taner dedi ki:

  Rüyamda kapı eşiğine büyük abdestimi yaptığımı gördüm ve bir hortumdan akan su ile temizlediğimi ve o sıra yanıma gelen eşimden bu olayı görmemesi için telaşlandığımı, hortumun ağzını sıkarak suyun tazyikli akmasını sağladığımı yani acele ettiğimi fakat eşimin olayı gördüğünü gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntılardan temelli kurtulmak, eşinizle aranızda sorun kalmaması ve gönül rahatlığına yorumlanır.

 29. Naz dedi ki:

  Rüyamda tuvalete benzer bir yerdeydim ve altıma ishalle karışık kaka yaptığımı gördüm ve içinden de evlilik alyansımız çıktı. Sonra kakayı peçeteyle temizlemeye çalıştığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların hepsinden kurtulmak ve geçmişte bırakmaya yorumlanır.

 30. Nejdet dedi ki:

  Rüyada bir odanın içinde tuvalete benzer bir deliğe kaka yapıyorum. Yere sonra avret yerimi ve boku temizliyorum. Odada biride yemek yiyor tiksiniyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir insanla aranızda söz dalaşı olmasına yorumlanır.

 31. Ayşe uysal dedi ki:

  Rüyamda bir tuvalete büyük abdest yapmışım. Bir adamla beraber onu temizliyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Birinden size borç vermesine yorumlanır.

 32. Yıldız dedi ki:

  Merhaba, alaturka tuvalet çok temizdi. Önce az sonra zorla kaka yaptığımı gördüm, zorlayarak çıktı. Sonra bir güzel suyla temizledim. Neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı yapılan bir haksızlığın üstesinden gelmeye yorumlanır.

 33. Özlm dedi ki:

  Rüyamda yanlışlıkla altıma 2 kere kaka yaptım. Lavabo doluydu, hemen bir odaya gidip aynadan baka baka üstümü değiştirdim. İç çamaşırıma sarıp dolabımın altına sakladığımı gördüm. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bir sırrınızı ya da söylenen bir yalanı saklamakta zorlanacağınıza yorumlanır.

 34. Kamile dedi ki:

  Rüyamda evden acele ile çıkarken yandaire komşumun kapısına kaka yapıyorum. Sonra temizlemeye çalışıyorum. Bu arada nasılsa merdiven boşluğunda kadının yorganla asılı ve ona bulaşıyor tam onu temizlerken bunu kadının elbise dikmiş lekeninde tam omzuna geldiğini görüyorum. Islak mendiller elimde silip temizliyoruz kadınla beraber.

 35. Kamile dedi ki:

  Rüyamda evden acele ile çıkarken yan daire komşumun kapısına kaka yapıyorum. Sonra temizlemeye çalışıyorum. Bu arada nasılsa merdiven boşluğunda kadının yorganla asılı ve ona bulaşıyor. Tam onu temizlerken bunu kadının elbise diktiği iş lekeninde tam omzuna geldiğini görüyorum. Islak mendiller elimde silip temizliyoruz kadınla beraber.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin yüklü bir masrafının çıkmasına yorumlanır.

 36. Yasar dedi ki:

  Rüyamda altıma kaçırdım. Bir tuvalete pantolonumu temizlemeye çalışıyorum. Bir türlü temizleyemiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size külfet olan birinin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

 37. Sibel çakir dedi ki:

  Rüyamda kaka ayakkabıma, ayakkabım siyah ve onu iyice ve her yeri yıkadım. Eşimde dışarıda bekliyor ve bana yardım etmek istiyor. Bir kadın var, onuda sürekli yalan söylüyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntıdan zor da olsa bir kadın yardımı ile kurtulmaya yorumlanır.

 38. cem dedi ki:

  Rüyamda sokakta yürüyorum, büyük tuvaletim geliyor ve tutamıyorum ve pantolonuma baya bir yapmıyorum ama pantolonuma da üzerime de bulaşmamış. Yolun kenarında temiz su musluktan ve temizlemeye çalışıyorum. O sırada birileri yoldan geçiyor ve pisliği saklamaya çalışıyorum. İnsanlar sokaktan geçince tekrar temizlerim diyorum, öyle uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir maddi engeller yüzünden çıkamadığınız bir seyahat varsa yakında çıkılabilir.

   1. Shahriza Eminova dedi ki:

    Merabalar ben rüyamda kendi kakami alıp yere koydum sonrada biraz adet olacakmışım gibi biraz kan gördüm ne anlamına gelir peki

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya buyuk bir sıkıntının sona ermesine yorumlanır.

 39. Orhan duran dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babamın çıktığı tuvalete giriyorum ve babam kakasını yapmış parça parça bende temiz suyla kakasını deliğe doğru suyla temizlemeye çalıştığımı gördüm fakat delikten içeriye gitmedi.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden çıkmaza girmek demektir.

 40. Gökhan öztürk dedi ki:

  Ailemin de içinde bulunduğu bir gurupla büyük bir resmi binaların, bir karmaşadan sonra birisi bizleri bir yere yönlendiriyor. Bu arada ben çok sıkışmış bir haldeyim. Tuvalet arıyorum. Tam tuvalete giderken az bir şekilde büyük abdestimi altıma kaçırıyorum. Hızlanıyorum ve tuvalete geliyorum temizlemek için ama orada yan komşumu görüyorum. O da altına yapmış bu sırada dayanamıyorum ve biraz daha kaçırıyorum. Komşum kilotunu temizliyoruz. Ortalık kalabalıklaşıyor, benim elimde kilotum var ve onu tertemiz suda yıkıyor oluyorum. Kilotum bembeyaz oluyor birkaç minik lekecik kalıyor.

  1. admin dedi ki:

   Çıkan masraflar yüzünden ailenizden para istemeniz söz konusu olabilir. İyi bir şey için de para harcanabilir.

 41. serra dedi ki:

  Rüyamda büyük bir tuvalete büyük abdestimi yaptığımı ve daha sonra temizlediğimi gördüm. Dışarıda sıra bekleyen bir kadın söylenip duruyordu. Defalarca kez özür dilememe rağmen söylenmeye devam etti. İshal olmamıştım ama ishal olduğumu söyledim. Kokmuyordu ama kokunun geçmesini beklediğimi söyledim. Oysa çok yapmıştım ve temizlemekle uğraşmıştım.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden beklediğiniz bir para varsa geç de olsa elinize geçer. Maddi yönden çıktı sıkıntı varsa yakında son bulur.

 42. Aytekin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda 3 adet uzun merdiven oluyor ve ben 3üne de büyük abdestimi yapıyorum. Fakat orada yöneticilerim de gelmek üzere iken bir bayan görüyor. Ben temizlerim temizleme diyor, fakat ben kimse gelmeden hepsini temizliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı haksızlık yapan biri buna pişman olup telafi etmek isteyebilir.

  2. özlem dedi ki:

   Rüyamda çok tuvaletim geliyor çok eski duvarları kırık bir banyoya girip büyük tuvaletimi yapıyorum banyosu o kadar kötü ki eğilip yapmaya çalışırken hep üstüme bulaşıyor temizleyip çıkıyorum kızımla eşimin yanına gidiyorum bu kadar.

   1. admin dedi ki:

    Ev içinde sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 43. Mahire dedi ki:

  Selam rüyamda sokakta ayaktayım. Yerde bacaklarını arasında simsiyah kaka yapmışım. Karşıda duran arkadaşım bana altına yapmışsın diyor. Eğilip üzerine toprak atarak temizliyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir engeli tek başına aşmak anlamına gelir.

 44. Mina dedi ki:

  Rüyada nerede olduğunu bilmediğim tuvalette iki büyük kaka yapılmış tuvalet deliğine değil dışına onu yıkamak için hortum çektim ve yıkadım. Ama hepsini temizledim mi hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Borç ve ekstra harcamalardan kurtulmak, maddi sıkıntılardan arınmak anlamına gelir.

 45. Özge dedi ki:

  Rüyamda odamın kapı dibine kaka yaptım. Koşa koşa temizlemek için viladayı almaya gittim. Bu sırada annem gördü pisliği ve bana çabuk orayı temizle dedi. Bende temizlemeye çalıştım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı ekstra harcamalar yüzünden bir süre temkinli olmaya yorumlanır.

 46. Aylin dedi ki:

  Rüyamda tuvalete değil ama böyle kenarda bir taş zeminin üzerine irili ufaklı kaka yapmışım. Sonra bir bakıyorum büyük adamlar geliyor takım elbiseli ve rezil olmayım diye peçeteyle kakaları topluyorum. Önce iri olanları alıyorum ve sonra küçükleri. Hiç elime bulaşmıyor ve hiç kokusu yok. Böyle bir rüya görüyorum. Hayırdır inşallah deyip yorumunuzu bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı harcamaların olmasına, maddi sıkıntıları kısa sürede kimseye ihtiyaç duymadan atlatmaya yorumlanır.

 47. Mahmut dedi ki:

  Rüyamda tuvalet dışında odaya bir kenara büyük abdestini yaptım. Bol peçete ile temizlemek istediğimde ise masmavi boncuk şeklinde olduğunu gördüm. Acaba bunun anlamı nedir? İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Bazı yalanların gün yüzüne çıkması ile mağdur olmak, ancak sonunda sizin haklı olduğunuzun anlaşılmasına yorumlanır.

   1. Sinan dedi ki:

    Ruyamda kadinlar hamamınında azıcık büyük tuvaletimi yaptığımı hissettim ve hamamdaki tuvalete gidip elime su döküp popomu yıkamaya çalışıyorum ama popomun kenarındaki dışkı çok az olmasına rağmen bir türlü tam yıkayamıyorum bir yandan da kadınlar beni görmesin diye tuvaletten çıkmaya çalışıyorum rüyamın yorumu nedir acaba

    1. Metin dedi ki:

     Gemideyim ikinci kaptan pozisyonunda beni calismamak istemedigimi dusunuyorlar yargilar gibi bakiyorlardi tam vardiyayi aldim tuvaletim geldi sonra alal acele tuvelete gidip cok kaka yaptim o kadar cok yaptimki disarilara tasmis o sirada kapida kaptan hissettim dedim tuvalletteyim hala yargilar bakislariyla Gitte bende sulla onde popomu zor olsada yikadim sonra tuvaleti kucuktu klozet tam temizlemeden uyandim

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya önemli bir iş haberi almaya ve uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 48. Hande dedi ki:

  Rüyamda yatağımın yanına çok büyük bir kaka yaptım. Başkaları da vardı odamda. Daha sonra bir poşet alıp onu oradan aldım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfet altına girmek, masrafların artmasıyla tasarruf yapmaya yorumlanır.

 49. Hülya Yalın dedi ki:

  Bir amirimle çalışırken altıma kaka yaptığımı hissettim. Üzerinden kalkarken utanacağımdan dolayı kakayı elimle alıp temizledim amirim görmedi bunu tabi. Bir çeşmenin önüne götürüp attım ama orada da kokacağını düşünerek yıkadım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sıkıntıya düşmek, bazı masraflar yüzünden tasarruf etmeye ya da borç istemeye yorumlanır.

 50. fesih ekinci dedi ki:

  Rüyamda kaka yaptığımı fark ettim ama elimle kontrol yaptığımda kaka yoktu ve sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesine, birinin de sizden af dilemesine yorumlanır.

  2. Fatma dedi ki:

   Ruyamda bı uçurum kenarında vok buyuk kıtle halınde 3 adet kaka yapıp sonra onları kımse görmesin dıye denize fırlatıp..rahatladığımı gördüm

   1. Melike dedi ki:

    Rüyamda klozete oturdum okadar çok kaka yaptımki uzun uzun ve büyüklerdi klozet doldu hatta büyük bi parçası ben kalkarken klozete düşmediği için elimle müdahale ettim elime alıp klozete attım sonra temizlendim ve kalktım neye yormalıyım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içi borçların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status