Rüyada Kendi Pisliğini Yaparken Görmek

Rüyada kendi pisliğini yaparken görmek, maddi olarak sıkıntıya düşen kişiler için tez vakitte bu durumdan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Eğer bir süredir maddi olarak çaresizlik içinde iseniz gelecek bir haber ile çıkış bulunur. İş arayanlar gelecek bir iş teklifi ile yeniden gelir sağlayabilirler. Yüklü borçlarınız varsa elinize geçecek olan para hepsini kapatmaya yetebilir.

Rüyada kendi pisliğini yaptığını görmek, kendi sorunlarınızı dertleriniz çözmeye ve kimseye muhtaç kalmamaya yorumlanır. Maddi sıkıntılarınızın üzerinden tek başınıza gelebilirsiniz. Maddi olarak sizi yoran bir konuda da sürpriz bir gelişme yaşanabilir.

Rüyada kendi kakasını elleyerek onu kurcaladığını ve ağzına götürdüğünü görmek, yapılan hataların günahların telafisine yorumalır. Sizi pişman eden üzen bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Size kızgın olan birinin gönlünü de geri kazanabilirsiniz.

Rüyada tuvaletin içinde büyük abdest görmek, dert tasadan ve hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Çok stres yapan kişilerin stresi azalır. Yaşanan gerginlikler bir süre sonra geride kalır. Zorlu süreçler beklenenden daha önce atlatılır.

Rüyada Kendi Pisliğini Yaparken Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, manevi olarak büyük bir rahatlama yaşanmasına yorumlanır. Ayrılık yaşayanlar ve üzülenlerin yüzü yeniden güler. Anlayışlı insanlar karşısına çıkar ve biri ile dertleşebilir, dert ortağı olabilirsiniz.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak
Rüyada Kaka Yapmak ve Temizlemek
Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status