Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek

Rüyada köpeğin doğurması,  yeni bir sosyal ortamda bulunmak ve tanışacağınız insanlardan güzel sözler işiteceğinize yorumlanır. Yeni tanıdığınız kişiler tarafından ilgi görebilir ve hatta sunulacak fırsatlar karşısında çok şaşırabilirsiniz. Yeni dostluklar aynı zamanda iş ya da eğitim hayatınız için de çok hayırlı olabilir ve size yeni fırsat kapıları aralayabilir. Rüyada köpeğin doğum yapmasını görmek, aynı zamanda sorunların üstesinden başkalarının da yardımı ile kolaylıkla gelmek anlamına gelir. Uzun süredir size stres veren bir konuda gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Hayal kırıklıklarınız tamir edilebilir. Daha güzel olanaklara sahip olabilir, daha huzurlu bir şekilde sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada doğuran köpek görmek, sıkıntıları üstünden atmak ve kötü niyetli insanlardan uzak durmak, yeni sevinçler yaşamak anlamına da gelir. Bazı güzel haberler sizi mutlu edebilir ve her şey yoluna girmeye başlayabilir. Rüyada doğum yapan köpek görmek, sert ve sıkıntının bitmesinde büyük destek almak, nasiplerin artması olarak yorumlanabilir. İç sıkıntılarınızdan arınabilir ve hedeflerinize yaklaşmak size mutluluk verebilir.

Rüyada Dişi Köpeğin Doğurduğunu Görmek

Bir süredir görüşmediğiniz ya da aranızda soğuk rüzgarlar esen biri ile yeniden bir araya geleceğinize ve aranızdaki buzların eriyeceğine yorumlanır. Bir zamanlar kalbinizi kıran biri de yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir. Sizin değerinizi anlayarak tekrar hayatınızda olmak isteyebilir. Tartıştığınız biri ile de barışabilirsiniz.

Rüyada Köpeğe Doğum Yaptırmak

Yakın ya da uzakta yaşayan eş dost veya akrabalar ile bir araya gelmek ve onlardan müjdeli haberler almak anlamına gelir. Duyacağınız şeyler sizi hem şaşırtabilir, hem de mutlu edebilir. Özellikle çok sevdiğiniz birinin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Başkası adına sevinebilirsiniz.

Rüyada İnsanın Köpek Doğurduğunu Görmek

Yaşadığınız yerden uzaklaşacağınıza ve yeni bir düzen kurulacağına yorumlanır. İş, evlilik, eğitim ya da başka sebepler ile yaşadığınız yerden uzakta bir hayata başlayabilirsiniz. Bu değişiklik sizin için hayırlı olacaktır. Hatta bir süredir böyle bir planınız varsa, artık kendinizi buna hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Kadının Köpek Doğurduğunu Görmek

Hane içinde yaşanacak mutluluklara yorumlanır. Haneden bir kadın size çok sevineceğiniz haberler gönderebilir. Ondan alacağınız destek ile de bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Eğer iç sıkıntılarınız varsa, bunlardan bir kadının yardımı sayesinde kurtulmanız olasıdır. Maddi ya da manevi olarak size sağlayacağı destek ile zorlukları aşmanız daha rahat olabilir.

Rüyada Köpek Doğurmak

Hayırlı işler içerisinde bulunmak ve başkalarına iyiliğinizin dokunması anlamına gelir. Yapacağınız hayır işleri ile başkalarına yardım edebilirsiniz. Ya da sevdiklerinize sağlayacağınız destek ile onların sıkıntılı zamanlarında yanında olabilir, hayır duası alabilir, hak yolunda hayırlı işler yapabilirsiniz.

Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sorunları geride bırakmak, hayırlı insanlarla tanışmak ve güzel işler yapmak anlamına gelir. Başkalarından alacağınız destek ve güven ile bir şeyler başarmaya yaklaşabilirsiniz. Sizi daha güvende hissettirecek kişiler hayatınıza girebilir. Geri planda durduğunuz bir konuda sizi destekleyerek özgüveninizi artırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Süleyman Acar dedi ki:

  Selâm’ın aleyküm ruyamda Okyanusun üstünde yürüyordum suya hiç batmıyordum bir adımla okyanusun bir ucundan bir ucuna gidiyordum okyanusun bir yerinde devasa büyük şelale vardı yine okyanusun bir yerinde büyük bir delik vardı su içine akıyordu.yorumuçok merak ediyorum.

 2. Murat dedi ki:

  Ruyamda bir kopegin 3 adet yavru cikardigini gordum bsskada hic birsey hatirlamiyorum

 3. Hatice dedi ki:

  Besledigim köpekle rüyamda eve girmeye çalışıyor bnde ona. Bağırıyorum sonra ekmekle süt dogruyorum yeşil çay yapıyorum doğum yapmış oluyo benimle konusuyo yeşil çaya kiziyo falan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde maddi refaha, daha çok gelire yorumlanır.

 4. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda fabrikada çalıştığım baktığım köpeğin doğurduğunu gördüm 5 tane doğuruyordu normalde zaten hamileydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize gelecek olan müjdeli haberlere yorumlanır.

 5. ful dedi ki:

  rüyamda evindeki minik köpeğimin minicik bir deve doğurduğunu gördüm ama plesantasının içinden çukamıyor ve deli gibi ölmeden onun zarını yırtıp deveyi çıkarmak için uğraş veriyorum ve çıkarıp elime alıyorum ne demek oluyor yorum alabilirmiyi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan biri ile hasret gidermeye yorumlanır.

 6. Van dedi ki:

  Pitbul cinsi köpekten çok korkarak kaçıyorum köpeğin üstüne siyah bir örtü attim bir süre sonra köpek örtünün altında doğum yapmış oluyor ve evimin halısını kirlenmiş oluyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbinbiz kıran birinin pişman olmasına yorumlanır.

 7. L.D dedi ki:

  Rüyamda eşim evin dış kapısını açıyo ve merdivenlerde köpek doğum yapıyo bir sürü yavru köpek vardı sonuncuyu doğururken gördüm eşim ben bunları burdan nasıl alcam diyo bende kapıyı kapat içeri girmesinler diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyza uzak bir yerden iyi haberler gelemsine, evinizde berekete yorumlanır.

 8. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda eski okulumdaydım kendimi yetersiz hissediyordum okulda tuhaf işler dönüyordu cesetler vardı yanımda bir arkadaşımla gördük birini yakalattık ama hoca diğer arkadaşımı taktir etti o sırada küçük wv gibi bir yerde annem köpeğin doğurmasına yardım etti köpek minnettar teşekkür etti evin yan odasına geçti ama sanki film gibiydi aslında evde yaşayan adamın anıları canlanıyordu ve biz görebiliyorduk okula dönünce bir ceset daha gördük kurtardığımız hoca işten çıkmıştı ilgilenmedi müdürün odasının ordaki iki cesedi dövüşerek ben teslim ettim kovulan hocaya sordum benden bir şey olur mu diye o da istediğin her şeyi başarabilirsin dedi

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenizde sevilmek ve daha çok insanla tanışmaya yorumlanır.

 9. Sema dedi ki:

  Rüyamda hayır olsun bir köpeğin ağzından doğum yaptığını gördüm çok şaşırıyorum 2 tane ağzından çıkararak doğum yaptı köpek hayır olsun nasıl yorumlanır teşekkür ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal çevre edinmeye yorumlanır.

 10. Yakup dedi ki:

  Rüyamda beyaz disi köpegin doğurduğunu gördüm ve ızledim 6 taneye yakın ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyatemiz haber gelmesine, dertten kurtulmaya yorumlanır.

 11. Mehmet dedi ki:

  Merhaba kendi koyun köpeğimizin 6 tane yavrulamış olduğunu gördüm nedense cinsiyetlerini kontrol ettim 5 erkek 1 dişiydi eniklerin renkleri sarı kızıla yakındı. Babam amcam ve ben başındaydık. Bu köpeğimizin yavruları normalde hep ölür bu sefer amcam bunları samanlığa koyacam dedi yavrular ölmesin diye yalnız köpeğimizin dişi dikkatimi çekti 4 tane dişi gözüküyordu. Rüyamda korku falan yoktu sebebi nedir nasıl yorumlanır iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostların artmasına ve değer görmeye, iyiliklerin karşılık bulmasına yorumlanır.

 12. Mesut dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir tenha tarla üzerinde ev vardı o taraftan köpek çığlığı duydum az ilerde bir bayan vardı ama tanımıyorum o evde galiba bir sorun var diye bağırdım yardıma ihtiyaçları vardır diye koşarken kızın yanından bir köpek arkamdan koşmaya başladı. Eve vardığımda bir köpek yavruluyordu ama çok zorlanıyordu.doğum yaptıktan sonra onlara araç lastiğinden şık bir yuva yaptık yavruları içine koyup ayrıldım gelirken tren rayların farkekttim evime doğru giderken kızımı gördüm raylara çok yakındı bir baktım tren geliyor koştum indirdim daha sonra başka bir bayan elinde tepsi [içi çukulata dolu] bana ikram etti 5_6 adet aldıktan sonra yerlerde bir sürü biber domates patlıcan vardı onu beraber topladık o sırada eşi bizi gördü ve eşine kızıyordu beni aldatıyorsun diye sonra beni tanıdı öyle olmadığını farketti ancak hala eşine güvenmiyordu. Sonra gerçek dünya 😲😲

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberleri almak ve dostlarınızdan iyilikler görmeye yorumlanır.

 13. Aybüke dedi ki:

  Babamla birini ezdik önce sonra geriye döndüğümüzde köpek olduğunu öğrendik. Ölmemişti daha herkes köpeği çok seviyordu, köpeğin lanetli olduğunu ve kurtulması için ölmesi gerektiğini söylediler. Babam arabayla tekrar öldürmeye çalıştı. Sonra hamile olduğunu farkettim. Doğumunu kendim yaptırdım ebe gibi. Ardından köpeğin ölmediğini farkettim uyanıp bana baktı simsiyah gözlerle tam kaçacakken gözleri normale döndü teşekkür edercesine bir bakış attı ve 4 yaptı eliyle git diye işaret etti an da 4 sayısı önüme yazı olarak şeytan vs nin küçük hayvanlara musallat olması anlamına geldiği yazıyordu. Sonra uzaklaştım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak kaygıdan kurtulmak, size borcu olan kişilerin ödemesine yorumlanır.

 14. Ahmet Yaman dedi ki:

  Selamün aleyküm Bismillahirrahmanirrahim Rüyamda yaşadığım ortamda çok sayıda köpeğin aynı anda doğurduğunu birçok yavrununda burada gerçekte var olmayan mazgallara düştüğünü gördüm. Bunlarin arasında birde yavrulayan essek vardı. Rabbim hayir ise hayırda sabit kılsın. Şer ise hayra tebdil eylesin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yalandan hileden uzak durmaya yorumlanır.

 15. Zeki dedi ki:

  Kendi köpeğimizin doğum yaptığını görüyorum kendi evimize tam 12 tane yavru doğuruyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıların atlatılmasına, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 16. Barış dedi ki:

  Rüyamda küçük yavru bir köpek gördüm bu köpek bizimmiş. Bi tane onun büyüyü bir yavru daha varmış o ölmüş galiba o yoktu kardeşime falan sordum nerde diye?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile sohbet etmeye, yarım kalan işleri tamamlamaya yorumlanır.

 17. Büşra dedi ki:

  Mrb ruyamda çok karlı bi gündü eve doğru gidiyodum 2 tane buyum köpek vardı tedirgin oluyodum host felan diyodum sonra yılda birisi doğum yaptı ama yürürken doğum yaptı sonra ben eve doğru hizli hızlı gidiyordum bi köpek uzerime gelmeye başladı bende hizlandim elimde bi şey vardı attım ona sonra 1 2 tane adam vardı beni takip ediyorlardı annemlerin yanına geliyorum adam yolunu değiştirti ve gitti annemler borek yapıyorlardi ama hamur yesildi o adam sana zarar vermez felan dediler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haberler almaya ve sevdikleriniz ile sık sık görüşmeye yorumlanır.

 18. Eslem dedi ki:

  Ruyamda ahira gidiyorum inegin dogurdunu ve danasin yerde buluyorum onu alip annesine veriyom sonra ruyadan uyandimi saniyom aslinda hala ruyayi gormeye devam ediyom uyandim sanip ahira gidiyom ahirin onunde kangal kopeginin 4 tane yavru yaptini goruyorum heralde inek bana malum oldu diyom baksana kopek yavrulamis diyom kendi kendime ruya icinde ruya gordm yani sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca, ailenizin durumunun daha iyi hale gelmesine yorumlanır.

 19. Zafer dedi ki:

  Rüyamda küçük bir köpeğin domuz doğurduğu nu gördüm hatta köpek domuzu doğururken vücudu komple parçalandı domuz o kadar büyüktü çünkü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelen söze kırılmaya yorumlanır.

 20. Ferid dedi ki:

  Rüyamda köpek yavrusu aldim büyük cinsli bi köpekdi ama herkes seni kandirmişlar dedi köpeyim pek fazlada büyümedi ama sora nerdeyse 10 tane yavruladi ama dogurdugu yavrular benim aldigim buyuk cins kopeklerden oldu nasi olduysa.bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir işe girmeye yorumlanır.

 21. ali dedi ki:

  İyi günler admin rüyamda bı koyunun köpek yavrusu doğurduğunu gördüm yavrular çok güzeldi fakat koyun hemen öldü bu ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş olanağına ek gelire yorumlanır.

 22. Nurgul dedi ki:

  Ruyamda sokak köpeginin 14 tane yavrusu olduğunu gördüm ve o yavrular ortada kalmasin diye anneye yavrulara baktim. Yavrular buyurse ne yaparım diye düşünürken uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizden iyilik beklediğine yorumlanır.

 23. Sezgi dedi ki:

  Rüyamda köpeğin böyle sanki kendinden bir parça ayrılır gibi yavruladığını gördüm. Yani bölünerek çoğalmış gibi. Sonra o köpeğin üstünde pire vardı doğarken o da köpekten ayrıldı. Bana sıçradı. Dokunamadım önce sonra da kafamın üstüne vurdum. Saçımı kestirmek istemeyeceğimi düşündüm . Sonra kendi kendime uyandım . Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca ve maddi sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 24. gönül dedi ki:

  Rüyam da kopegimin doğum yaptığını gördüm. Ve başka bir köpek yavrunun biri alıp gidiyordu ve bir yavru da piligin içindeydi birtane yavru daha doğdu ve kocaman annesi kadardı ve boynunda boncuklu tasma ile doğduğunu gördüm doğar doğmaz yürüyüp gittiğini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerin çoğalmasına ve yeni görevler edinmeye yorumlanır.

 25. Ercan dedi ki:

  Rüyamda köpeğin doğum yaptığını gördüm kocaman bir yavru doğurdu , yavrunun yüzü yunus balığına diğer kalan kısımları ise normal köpeklere benziyordu ve ölü olarak doğdu rüyamı yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

   1. Vedia dedi ki:

    Bende rüyamda dişi Köpek evimize gelmiş 9tana ufak goldenyavrusu doğum yapmış anne Köpek gitti yavrularından 3tane kaldığını gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya helal kazanca ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 26. Derya dedi ki:

  Ruyada siyah yeni dogum yapmiş kopegin görünü yikiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir plan projeden hayır görmeye yorumlanır.

   1. Emrah dedi ki:

    Merhaba’rüyamda beyz bir köpek 9 yavru dünyaya getirdi ve bende izledim bunun anlamı yada önemi nedir şimdiden teşekkür ederim 🙏

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni iş imkanlarına yorumlanır.

 27. Sena dedi ki:

  Merhabalar ruyamda hamile köpeği eve alıp doğumunu yaptiriyordum ve8 10adet tavşan dogurdu sonra köpek bana saldırıp kaçtı tavşanları da ben besledim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmak ve kendinizi güvende hissetmeye yorumlanır.

 28. Betül dedi ki:

  Ruyamda bir karton gordum evin icinde sonra baktim bir anne kopek ve yavrulari yeni dogurmus kanliydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dost çevresine girmeye yorumlanır.

 29. Elif dedi ki:

  Merheba bir köpeğin başkalarının yardımı ile doğum yaptığını gördüm renkli bir sürü yavrusu olmuştu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve bereketli kazanca yorumlanır.

 30. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda köpek doğum yapıyordu. Ancak çıkan yavrular çok küçük değillerdi biraz büyümüş ve boyunlarında Her birinin farklı renkte tasması vardı. Tasmayla doğmuşlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmak demektir.

 31. Sıla dedi ki:

  Rüyam bir köpeğin yürürken Doğum yaptığını gördüm 3 tane yavru doğurdu daha sonra arabamıza girdiler uyumak için yorumlarmısınız rica etsem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir verdiğiniz sözü tutmak ve iyilik yapmaya yorumlanır.

  2. Aysel doğan dedi ki:

   Evime köpeklerin girdiğini gördüm ve sonrasında da bir sürü yavruları olduğunu fark ettim. Bana sığındılar diye düşündüm. Üç tane iri köpek evin ortasına oturdular. Neden üç taneler ve yavrular hangisinin diyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinizde kalabalık misafir ağırlamak ve huzurun artmasına yorumlanır.

 32. Melike dedi ki:

  Rüyamda hiç bilmediğim bir bakkalın önündeyim. Bir köpek bacaklarını karnına doğru çekmiş ve ters bir şekilde yatıyor. Sonra açıyor bacaklarını ve 2 tane minik yavrusunun olduğunu gördüm. Köpeğin arkasında genç yaşlarda 2 3 oğlan köpeğe bakıyordu ve oğlanlar karanlık kısımda kalıyordu. Sonra ben tecavüze uğramış bu köpek deyip bakala girip ona yemesi için bir sürü şey aldım ve çocuklarına da tabii. Nedir bunun tabiri acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınız ile aranızda anlaşmazlık olmasına, güveninizi kırmasına yorumlanır.

   1. Batuhan dedi ki:

    Rüyamda köpeğin bembeyaz pamuk gibi tüyleri olan kuzular doğurduğunu gördüm bu neye işarettir yorumlar mısınız.?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 33. Yunus dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda dişi köpeğin doğurduğunu ve iki tane yavru doğurduğunu gördüm. Doğumdan sonra yavruların susuz olduğunu hissetim ve su bulmaya çalıştım yeni doğan bir yavru peşimden geliyordu su bulup içiriyordum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk berekete ve yapılan iyiliklerin karşılığını görmeye yorumlanır.

   1. Selman dedi ki:

    Rüyamda arkadaşımın köpeğinin doğurduğunu gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde berekete ve yapılan bir iyiliğin karşılığını bulmasına yorumlanır.

 34. Nevriye dedi ki:

  Rüyamda gece karanlığında bi sokak lambasının altında büyük bir köpek yatıyordu. Köpekten korktuğum için çok yaklaşamıyordum yanına. Sonra köpek ıkınmaya başlıyor ve zarıyla beraber büyükçe bir yavru doğuruyor. Ben şaşkın bir vaziyette etrafıma bakıyorum. Köpeğe yardımcı olmak istiyorum ama saldırmasından korkuyorum. Sonrada uyanıyorum. Nasıl yorumlarsınız acaba. Tesekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost kazanmaya ve size dert ortağı olmasına, seyahate çıkmaya yorumlanır.

 35. Nihat dedi ki:

  Rüyamda bir köpeğin 4 yavru doğurduğunu gördüm iki dakika sonra 5 inçi yavruyu doğurdu ancak bu yavru o 4 yavrunun büyüklüğünde daha Tombuldu birisi ban is 5 inçi yavrunun daha iyi olduğunu daha iyi olacağını söylüyordu açıklaması ne bilmiyorum yardımınız için çok teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına ve iyi insanların hayatınıza girmesine, berekete yorumlanır.

 36. maytap dedi ki:

  Rüyada doğurmaya çalışan köpeğe zorlandığı için gözünden yaş geldi patisi tuttum ve yardım ettim teselli ettim yapabilirsin gibisinden ve bir tane yavru doğurdu sonra boynumda mint yeşili bir atkı ve yanımda bulunan sanırım beyaz renkli bir örtü ile birlikte doğan yavru üşümesin diye hemen sardım daha sonra kutulardan onlara yer süt ve mama getirdim her gün onlara bakmak için nasıllar diye hep yanlarına gittim içim resmen huzur dolmuştu anlamı iyi de olsa kötü da olsa yardım edebildiğim için rüya bile olsa hala huzuluyum

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinize yardım etmek ve zor günleri atlatmaya yorumlanır.

 37. Senem dedi ki:

  Merhaba ben kaynanamın evinde 2 tane köpek ve küçüçük de yavruları vardı yannda ,evinin içinde yatıyordu bu köpekler ve yeni doğmuş yavruları

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile iyi geçinmeye ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 38. Leyla dedi ki:

  Merhaba 12 yasindaki oglum benim 6 tane kopek yavrusu dogurdugumu hatta adlarinin nazli fatma oldugunu soyledi digerlerini hatirlamiyo tesekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve mutluluğa yorumlanır.

 39. Serpil dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir anda hamile olduğumu anlıyorum ve doğum sancim başlıyor ve sancinin başlamasıyla daha yere yatarken bir anda doğum yapıyorum 3 tane( dış zarları da var) birbirine dış zarları ile bağlı 3 beyaz yavru saniyede bir anda çıkıyor dış zarları ni yirtiyorum nefes almaları için çok guzellerdi sonrasını hatırlamıyorum acaba ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim 😊🤗

  1. admin dedi ki:

   3 yerden birden kısmetin açılması ve evinizde neşeye yorumlanır.

 40. arzu dedi ki:

  Balkona köpek girip duruyordu ben koşturuyordum o köpek yeniden giriyordu en sonunda komşunun balkonuna girdi bir de ne göreyim bir köpek dört tane büyük yavrulamis bir tane de küçük köpek yavrulamis sonra da uyandım zaten bunu bana yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınızın artacağına ve değer görmeye yorumlanır.

 41. Fatma dedi ki:

  Köpeğin ben ve erkek arkadaşımın karşısına geçip insan dogurdugunu gördüm.. Sanırım rüyamda bu durumdan çok korktum yada şaşırdım hickira hickira ağlamaya başladığımı gördüm..

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz bir insanla ortak bir derdinizi çözmek, dert ortağı olmaya yorumlanır.

 42. Rahime dedi ki:

  Rüyamda köpeğin doğum yaptığını gördüm ama çok fazla yavru köpek vardı Merak ediyorum Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır.

 43. Emre dedi ki:

  Ruyamda hamile bi kopegin etrafini saran yirtici hayvanlar gordum hemen kopegin yanina gittik 2 3 kisi olarak. Biz gidince hayvan rahatladi ve dogum yapmaya basladj 5 veya 6 tane dogurdu 3unu ben kucagima alip ordan uzaklastim ama birtanesini diger arkdsmn elinden bi kaplan kapti. Sonra kendimi mekkede buldum dagin tepesinde yön belirtmen icin konulan cok buyuk bir sopa gordum onun verdigi yone dogru gittik peygamber efendimizi bir kuyuya inerken gordum yukardan biride efendimize ates ediyordu ama mermiler sadece kiyafetlerinde delik acmisti mubarek vucuduna hicbirsey olmamisti cok sasirmistim cok gencti efendimiz 30lu yaslarinda

 44. Emre Nokay dedi ki:

  Rüyamda bir hamile bir köpeğin doğum yapmasını bekleyen yırtıcı aslan kaplan gibi hayvanlar vardı. Bende yanımda bir iki yüzlerini göremediğim kişilerle dişi köpeğin yanına gidip sağlıklı doğum yapması için başında bekledik. 6 tane yavru doğurdu ve ben 3 yavruyu yırtıcılar almasınlar diye kucağıma alıp oradan uzaklaştım ama diğer arkadaşımın elinden bir yavruyu kaplan kaptı. Sonra kendimizi birden Mekke de bulduk. Batı yönünü belirten dağ üzerine bir sopa konulmuştu. O sopaya bakarak yönümüzü bulduk ve birden peygamber efendimiz s.a.v ın yanına gittik. O sırada efendimize ateş ediliyordu. Peygamber efendimizin bismillah dediğini duydum. Sonra mübarek vücuduna baktım ki mermiler sadece kıyafetlerinden girip çıkmış vücuduna hiçbir zarar vermemişti. Nedir yorumu çok tuhaf bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Güzel dostluklar kurmak ve yardımsever insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

 45. merii dedi ki:

  Rüyamda benim köpeğim evimin bahçesine doğum yapmıştı. Ben sonradan görüp kucaklıyorum hepsini 6 tane minicik enikler. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan iyiliklerin karşılığını bulmak ve yeni dostluklara yorumlanır.

 46. Eylem dedi ki:

  Rüyamda köpek bana tutunarak ve ayaktayken doğum yaptı. Köpeklerden çok korktuğum için kaçmak istedim ama bırakmadı. Bir tane doğurdu.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesi ve birine manevi destekte bulunmaya yorumlanır.

 47. Ufuk dedi ki:

  Rüyam da köpeğin doğurduğunu ve yavrusunu sevdiğimi görüyordum. Yanlış hatırlamıyorsan iki tane gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Güzel dostluklar edinmek ve yeni bir ortamda bulunmaya, dostluklara yorumlanır.

 48. Handan dedi ki:

  Rüyamda köpeğin doğum yapmasına yardım ediyordum. Göbek bağını kesiyordum makasla.

  1. admin dedi ki:

   Hayır işlemek ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 49. X dedi ki:

  Tilki doğuruyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sizden saklanan bir şeyi öğrenmek anlamına gelir.

 50. Ümit dedi ki:

  Rüyamda kahverengi bir köpeğin doğurduğunu seyrettim, sekiz tane doğurdu.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde kurulan dostlukların sizin için çok önemli olacağına ve kısmetlerin açılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status