Rüyada Okula Yeniden Başlamak

Rüyanızda tekrar okula başladığınızı görürseniz, edinmiş olduğunuz bazı tecrübeleri artık doğru anlamda kullanma imkanı elde edeceksiniz. Geçmişte öğrendiğiniz bazı şeyler şimdi işinize yarayacak. Eskiden öğrendiğiniz hobiler ya da yetenekler ile çok güzel fırsatlar da elde edebilirsiniz. Şu günlerde karşınıza çıkacak imkanlar sayesinde yeteneklerinizden para kazanabilecek, mutlu bir hayat süreceksiniz.

Rüyada okul sırasında kendini gören kişiler için geç kalmış başarı demektir. Bir zamanlar önünüze engeller çıkmış olabilir. Ancak artık bu engellerin olmaması sebebi ile insanlara güzel örnek olacak başarılar elde edeceksiniz. İçinizde ukte olan bir şey gerçeğe dönüşecek. Hayatınızda başarılarınız daimi olacak. Bunun için ailenizin desteği de yanınızda olacak ve artık hayatınızda yeni bir fırsatlar dönemi başlayacak.

Rüyada yeni okula başladığını görmek, yeni dostluklar edinmek ve sosyal çevrede önemli bir değişiklik demektir. Arkadaş çevrenizin değişeceği farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yaşadığınız yeri değiştirebilir ya da yeni bir iş veya eğitim yerine geçebilirsiniz. Bu farklılıklar size iyi gelecek. Sosyal çevreniz genişlemeye başlayacak. Daha sosyal ve daha aktif olacak, sevdiklerinizden güzel sözler işiteceksiniz.

Rüyada Okula Başladığını Görmek

Eğer rüyanızda okula yeniden başladığınızı görürseniz, yeni bir arkadaş ortamında ya da iş ortamında bulunabilirsiniz. Çalışma ortamınızda değişiklik olabilir. Hayatınızda monoton olan bir şeyde değişiklik söz konusu olacak. Kişisel gelişime önem verebilirsiniz.

İslami rüya tabirlerine göre, okula tekrar başlayarak okul sırasında oturduğunuzu görürseniz, yeni başlangıçlar olabilir. Yeni bir kursa başlayarak meslek değiştirmek isteyebilirsiniz. Ya da başka bir alanda kendinizi geliştirme isteğiniz olabilir. Yakın zamanda kendinizi geliştirme fırsatı bulacağınız güzel gelişmeler söz konusu olacak. Belki bir yeteneğinizi gün yüzüne çıkarabilir ve bu anlamda bir şeyler yaparak yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hasan dedi ki:

  Ben okulu lisede bıraktım dün rüyamda 10. Sınıftan ve ilkokulumda başladım anlami nedir.

 2. Serpil dedi ki:

  Selam,rüyamda okula gidiyorum biraz geç kalıyorum sırama oturup etrafa baktığım da bir kaç ünlü görüp şaşırıyorum 2.rüyam ise ablamın evinde görüyorum yalnızım evde önce bir ses duyuyorum sonra kapı zorlanıyor hırsız balkondan girmiş ama odadan geçemiyor kapılarda zincirli kilitler olduğu için açamıyor ben kapıyı tutup korkup komşudan yardım istiyorum geldiğimde hırsız gitmiş oluyor

 3. Sila dedi ki:

  Son 2 haftadir surekli universiteye tekrar başlıyorum. Ben universiteyi amerikada basladim ve inanilmaz bir stress ve yalniz kalma korkusu ile basladim. Son 2 haftadir surekli uni ye basliyorum ve surekli yalniz kalacagim diye stres yasiyorum. Her gece farkli sekillerde ayni ruya. Yeni bir uni ve hep ayni stress yalnizlik korkusu…

 4. Habibe dedi ki:

  Rüyamda 8.sınıf olarak tekrar okula gidiyorum lakin bn sınıfta falan kalmadım. Mutluyum bi yandan arkdaşlarımı gördüm, konuştum bi yandan ise endişeli..
  sevdigim var onu arıyorum kapalı ulaşamıyorum okulun bahcesine cıktım biraz kalabalık aileler ve cocukları filan bi baktım sevdigimin annesi slm verip nasılsnız bnide okula çağırdılar eski okulum diyorum oda 2 cocugunu gerçekte olmayıp rüyada olan erkek cocuklarına sana emanet sen bak dedi bnde bakarım alışırlar dedim ( yatılı bi okul )

 5. Kdödkdkdkd dedi ki:

  Rüyamda bir yerden kaynak suyunu nerde bulursak bulalım temiz olacağını içilebileceğini öğreniyordum daha sonra sabah veya öğlen bilmiyorum ama güneşin batmadığı bir saatte yolda yürürken yolun kenarından yere değerek akan bir kaynak suyu görüyordum ve bu sudan bir avuç içip ikinci de elime bir sürü yaprak geldiği için içmeyip yoluma devam ediyordum

 6. selima dedi ki:

  ruyamda yeni askimi gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size bir sürprizi olmasına yorumlanır.

 7. Büşra dedi ki:

  Rüyamda küçük halimi ve ilkokula başladığımı görüyorum.Disarida sıra olunuyor.Sınıflara geçiliyor bazı arkadaşlar eski bazılarını tanımıyorum.Konusup sohbet ediyoruz.Sonra biraz daha büyük halimi görüyorum başka bir sınıfta oluyorum.Orda eski bir sinif arkadaşım bana coğrafya anlatıyor.Sinif boş yandaki sıralar birleştirilip yemek masası yapılmış üzerinde bulgur pilavı salata ve ekmek var poset içinde. Ev yapımı bir ekmek.Sonra kapının açıldığını görüyorum içeriye bir kuş giriyor ve ekmek poşetini alıp havaya kaldiriyor.Poseti alıp aciiyorum ve içinden bir parça kuşa veriyorum sonra daha büyük bir parça arkamı dönüp giderken kuş hala posete saldırıyor ve ekmek almak istiyor sonra poseti kucagimda tutarken kuşun gömlegimden içeriye girmeye çalıştığını görüp uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzene ve yakında emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 8. mustafa dedi ki:

  ruyada koye savas ucagi dusmesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 9. mesut dedi ki:

  Yorum Yazısı*kapkatci olmak

 10. HasretBALOGLU dedi ki:

  Rüyamda kapkaccı frdüm elinde kırmızı bir çanta vardı ve ben o cantayı kapkaccının elinden aldım. Annem kız akrdeşim sürekli kapkaççı sanki bizi takipe diyormus gibi saklanarak kaçıyorduk. Sonunda eve geldik. Tuvaletin içinde öylece kan doluydu ablam ve babaannem evin önünde börek yapıyordu. Sonra ben eve geldim ablam o kapkaccı benim arkadaşım dedi o burada birkaç gün kalsın dedi ve ben sinirlendim. Sonra kırmızı antayı açtım içindeki paraların üstünde kapkaccının resmi vardı. Gerisini hatılamıyorum lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların bitmesine, iş haberi almaya yorumlanır.

 11. Hasret dedi ki:

  Rüyamda yerde olgunlaşmış bir kabak buldum ama kabak yarmdı. Yani yarısı yoktu kabağın iç kısmı sarıydı. bende çekirde alacaktım içinden ve o anda uyandım inşallah yorumu yazarsınız.

 12. HASRET dedi ki:

  ruyada olmek uzere oldugunu gormek

 13. HASRET dedi ki:

  ruyada olmek uzere oldugunu gormek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate yorumlanır.

 14. HASRET dedi ki:

  ruyamda ikiye ayrilmis bir kabak gordum ama kabak olgundu ici falan sariydi yerde sadrce bir yarisini gordum ve kabak cekirdek lerini yiyecekti orada uyandim ve orada uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status